Genel

Şık Kravat ve Cüzdan Modelleri

Pinterest LinkedIn Tumblr

Kravatla birlikte kullanılabilecek aksesuarlar arasında ilk sırada kravat mendili geliyor. Benim tercihimde ise kravat iğneleri ilk sırada yer alıyor. İşim gereği her gün takım elbise giyiyorum. Kravat ignesi, öne doğru eğildiğiniz zaman kravatınızın hoş olmayan bir şekilde sarkmasını engelliyor. Ayrıca, şık görüntüsü ile güzel bir imaj kazandırıyor. İğne, kravat genişliğinden daha uzun olmamalı buna dikkat edin.

kravat-ignesi

Son zamanlarda daha çok kravat almaya başladım özellikle örgülü olanlar ilgimi çekti. Ben kravat seçimine çok özen gösteren birisiyim takım elbiseme en uygun kravatı arayarak bulmaya çalışırım. Genelde ipek kravat ve klasik kravat alıyordum ama artık favorim örme kravat. Yeni bir hava katıyor ve kış aylarında kullanılması daha uygun geliyor bana. Sizde genellikle klasik kravat kullanıyorsanız artık değişim yapmanız gerektiğini düşünüyorum. Örme kravatlarda, istediğiniz her renk, her çizgi ve hatta nokta şekilleri mevcuttur. Yeni imaj kazandırmak isteyen bayların seçimleri arasında örme kravat bulunmaktadır. Örme kravatlar çalışma hayatında ve günlük hayatta kullanılabilir. Her iki kullanım şekline de uygun bir imajları bulunmaktadır. Hatta hırka ile kravat kullanacaksanız, en uygun tercih örme kravat modelleri olacaktır.

orme-kravat

Kravattan ve iğnesinden bahsettik şimdi de bir başka önemsediğim aksesuar olan cüzdanlardan söz edeceğim. Şıklık adına bütünlük sağlamak için kullanılan önemli aksesuarlardan biri cüzdanlar oldukça çeşitli sayıda satışa sunulmaktadır. Günlük yaşamda ihtiyaç duyduğumuz cüzdanların aynı zamanda şık bir görünüme sahip olmaları Lumberjack Cüzdan modellerini ayrıcalıklı yapan özelliklerden biridir. Hakiki deri olması, oldukça kullanışlı olması ve şık modelleri olmasından dolayı Lumberjack cüzdan modellerini tercih ediyorum. Her zevke uygun cüzdan modelleri bulunuyor. Tereddüt etmeden bu markayı tercih edebilirsiniz.

cuzdan

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.