Dizi

Sıkılmadan İzlenecek Diziler #10

Pinterest LinkedIn Tumblr

Sıkılmadan izleyeceğiniz türden yabancı diziler paylaşımlarına yeni bir seri ile devam ediyoruz. Bu yazımızda sizler için seçtiğim yabancı dizi tavsiyelerim.

The Haunting of Hill House

Tür: Gerilim, Korku

Süre: Ortalama 60 dakika

Geçmiş ve günümüzden görüntülerle, dağılmış bir aile eski evlerinin akıldan çıkmayan anılarıyla ve onları o evden uzaklaştıran korkutucu olaylarla yüzleşir.

https://www.youtube.com/watch?v=G9OzG53VwIk

Maniac

Tür: Dram, Komedi

Süre: Ortalama 60 dakika

Yaşadığı psikolojik sorunlardan dolayı akıl hastanesinde kalan bir adamın gerçeklikten kaçmak için kendi hayalinde yarattığı bir dünyada yaşaması konu ediliyor.

Patrick Melrose

Tür: Dram

Süre: Ortalama 45 dakika

David Nicholls tarafından kaleme alınan Melrose serisi, kötü bir çocukluğun ardından anılarını geride bırakan aristokrat bir hayat süren Peter Melrose’un hayatını konu alıyor. Dizide Melrose’un çocukluğuna, aile hayatı, aristokratik yaşamı ve uyuşturucu bağımlısı olduğu döneme değiniliyor.
Dizinin her bir bölümü Melrose’un bir anısını anlatacak. Güney Fransa’dan 60’lar New York’una süren hikaye 2000’ler İngiltere’sinde son bulacak. Öykülerin adı; Never Mind, Bad News, Some Hope, Mother’s Milk ve At Last olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=JQh36eStMqk

Atlanta

Tür: Dram, Komedi

Süre: Ortalama 30 dakika

FX kanalından yayınlanmaya başlayan, Amerikan yapımı komedi dizisi Atlanta, dizinin yaratıcısı Donald Glover dizinin başrol oyuncularından birisi olarak kamera karşısına geçiyor. Atlanta’da iki kuzenin çıktıkları macerada hiphop müzikteki başarıları anlatılacak. Bu zorlu yolda takıldıkları, iki basamak birden atladıkları ve yaşamlarını etkileyen birçok ayrıntıyı görme imkânı yakalayacağız.

DİĞER YABANCI DİZİ TAVSİYELERİ

2 Comments

  1. The Haunting of Hill House bir solukta biten bir dizi. İzlerken merak uyandırıyor nolcak acaba diye izlerken bir baktım dizi bitmiş :))

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.