Film Önerileri

Sıkılmadan İzleyeceğiniz Türden Filmler #24

Pinterest LinkedIn Tumblr

Sıkılmadan izlenecek filmler paylaşımlarına yeni bir seri ile devam ediyoruz. Kesinlikle zevk alacağınız film listemiz var.

Vurguncular – War Dogs

 • Yapım :2016
 • İMDB Puanı :7.2
 • Tür :Komedi

Hill ve Teller henüz daha 20 yaşlarında olsalarda ticari olarak çok zeki iki arkadaştır. İkili küçük bir şirket kurarak abd hükümetinin askeri ihalelerine girmeye çalışırlar. Tamda bu sırada ırak savaşı olmaktadır.  İhalerlerin bazılarını bir şekilde kazanarak kısa sürede çok büyük para kazanmaya başlayacaklardır. Başka bir savaş olan afgan savaşı için 300 milyonluk bir ihaleyi kazanınca boylarından büyük bir işe kalkışmış olurlar.

Karınca Adam ve Eşek Arısı – Ant-Man and the Wasp

 • Yapım :2018
 • İMDB Puanı :7.8
 • Tür :Bilim Kurgu

Bilim-Kurgu türünde olan Ant-Man yani karınca adam serinin devamı 2. filmi olma özelliği taşıyor. Scott Lang hem bir süper kahraman hemde bir baba olmanın zorluğu üzerinde olacaktır. Aile babasının yanında kahramanlık onun hiç alışık olmadığı birşey olsada sanırım alışacak gibi durmaktadır. Geçmişin izlerini hala taşıyan Scott kıyafetlerini giyip The Wasp ile iş birliği yaparak geçmişte kısa yolculuk yapacaklardır. Bu film bize yenilmezler 3 sonsuzluk savaşında neler olabileceği ile ilgilide bilgiler veriyor.

A Quiet Place – Sessiz Bir Yer

 • Yapım :2018
 • İMDB Puanı :7.9
 • Tür :Bilim Kurgu, Korku, Dram

2 çocuklu bir aile, izole bir kırsalda sakin bir yaşam sürmektedir. Henüz gelişme çağlarında olan çocuklar da, aileleri de hiçbir şekilde konuşmamakta, işaret diliyle anlaşmaktadır. Fakat bunun sebebi konuşamıyor olmaları değildir. Aile tıkırtı çıkaracak her türlü adımdan, ses yapacak her türlü hareketten uzak durmaktadır. Fakat günün birinde bu sakin hayat, küçük çocukların oyun oynarken bir lambayı devirmeleri ile tepetaklak olur. Durgun sessizliğin içinde çıkan bu ses, ailenin peşindeki varlığın dikkatini hemen çekecek ve aile sessizliklerini bozmanın bedelini ağır ödeyecektir..

Easy A – Adı Çıkmış

 • Yapım :2010
 • İMDB Puanı :7.1
 • Tür :Komedi,Romantik

Lisede kendi halinde bir öğrenci olan Olive hakkında herkesi meraklandıran bir dedikodu yayılır. Söylentilere göre Olive bekaretini kaybetmiştir. Olive bu durumun doğru olmadığını anlatmaya çırpınsa da, dedikodu gerçekten daha fazla sahicilik kazanır. Bütün hayatının mahvolduğunu düşünen Olive, bu dedikodu sayesinde bir anda okulun en gözde ve popüler kızına dönüştüğünü görür.

https://www.youtube.com/watch?v=kEUj_XmwNVU

2 Comments

 1. Antman filmini sıkılmadan izleyebilirsiniz doğru. Ancak marvelin en berbat karakteri olduğunda sanırım çoğu kişi ile hemfikiriz.War dogs filmi eğlenceliydi izlemeyen varsa tavsiye ederim. Easy a gençlik filmi Emma Stone oyunculuğu için izlemeniz gereken bir film.

 2. Bir süredir Ant-Man’i bekliyordum. Bu hafta mutlaka sinemada izleyeceğim. Önceki filmi oldukça başarılıydı. Umarım bu da aynı kalitede olur.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.