Dizi

Sıkılmadan İzleyeceğiniz Türden Yabancı Diziler #8

Pinterest LinkedIn Tumblr

Sıkılmadan izleyeceğiniz türden yabancı diziler paylaşımlarına yeni bir seri ile devam ediyoruz. Bu yazımızda sizler için seçtiğim yabancı dizi tavsiyelerim.

YABANCI DİZİ TAVSİYELERİ

La casa de papel

Tür: Gizem, Aksiyon

IMDB Puanı: 8.8

Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.

https://www.youtube.com/watch?v=ZwUor3KTgUc

Altered Carbon

Tür: Bilim Kurgu

IMDB Puanı: 7.5

Buzda geçen 250 yıldan sonra yeni bir vücutta dirilen bir mahkûm, özgürlüğünü geri kazanmak için akılalmaz bir cinayeti çözmek zorundadır.

https://www.youtube.com/watch?v=dhFM8akm9a4

Mozart in the Jungle

Tür: Komedi

IMDB Puanı: 7.8

Seks, Uyuşturucu ve Klasik Müzik… Mozart in the Jungle, Amazon Studios tarafından çekilen bir web video serisidir. Pilot bölümü, Roman Coppola, Jason Schwartzman, ve Alex Timbers tarafından yazılmış ve Paul Weitz tarafından yönetilmiştir. Dizi, Mozart in the Jungle: Sex, Drugs, and Classical Music’den esinlenilmiştir. New York’taki klasik müzik orkestrasının perde arkasını anlatmaktadır.

American Crime Story

Tür: Dram, Suç

IMDB Puanı: 9.1

Tıpkı American Horror Story gibi her sezon farklı konu ve karakterleri işleyecek dizi; Amerika tarihindeki en ünlü suçları ekranlara getirecek. Gerçek olaylar ile kişileri merkeze alacak dizinin ilk sezonu, 90’lı yıllarda ülkeyi hayli meşgul etmiş O. J. Simpson davasını ele alacak.

4 Comments

  1. Altered Carbon konusu nedeniyle beni oldukça çekiyor. Bilim kurgu seven birisi olduğumdan bu diziyi bilim kurgu sevenlere öneririm.

  2. şu an la casa de papel izliyorum ve herkese tavsiye ederim çok güzel dizi

  3. 2. sezona geçtim la casa de papelde gerçekten kaliteli bi yapım

  4. güzel bir liste olmuş ancak burada la casa de papeli tek geçerim harika bir dizi gerçekten

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.