Sıkılmadan İzleyeceğiniz Türden Yabancı Diziler #8

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sıkılmadan izleyeceğiniz türden yabancı diziler paylaşımlarına yeni bir seri ile devam ediyoruz. Bu yazımızda sizler için seçtiğim yabancı dizi tavsiyelerim.

YABANCI DİZİ TAVSİYELERİ

La casa de papel

Tür: Gizem, Aksiyon

IMDB Puanı: 8.8

Bir suç dehası planını gerçekleştirmek üzere polisi ustalıkla yönlendirirken sekiz hırsız, rehineler alarak kendilerini İspanya Kraliyet Darphanesine kilitler.

Altered Carbon

Tür: Bilim Kurgu

IMDB Puanı: 7.5

Buzda geçen 250 yıldan sonra yeni bir vücutta dirilen bir mahkûm, özgürlüğünü geri kazanmak için akılalmaz bir cinayeti çözmek zorundadır.

Mozart in the Jungle

Tür: Komedi

IMDB Puanı: 7.8

Seks, Uyuşturucu ve Klasik Müzik… Mozart in the Jungle, Amazon Studios tarafından çekilen bir web video serisidir. Pilot bölümü, Roman Coppola, Jason Schwartzman, ve Alex Timbers tarafından yazılmış ve Paul Weitz tarafından yönetilmiştir. Dizi, Mozart in the Jungle: Sex, Drugs, and Classical Music’den esinlenilmiştir. New York’taki klasik müzik orkestrasının perde arkasını anlatmaktadır.

American Crime Story

Tür: Dram, Suç

IMDB Puanı: 9.1

Tıpkı American Horror Story gibi her sezon farklı konu ve karakterleri işleyecek dizi; Amerika tarihindeki en ünlü suçları ekranlara getirecek. Gerçek olaylar ile kişileri merkeze alacak dizinin ilk sezonu, 90’lı yıllarda ülkeyi hayli meşgul etmiş O. J. Simpson davasını ele alacak.

4 Yorum

  1. Mehmet Şub 20, 2018 Reply
  2. yavuz Şub 21, 2018 Reply
  3. ramazan Şub 22, 2018 Reply
  4. mikail Şub 24, 2018 Reply

Yorum Yapın