Android

Sinir Bozan Mobil Oyunlar #2

Pinterest LinkedIn Tumblr

Android ve iOS uyguluma mağazasında bulunan en sinir bozucu oyunları bir kısmını sizler için listeliyorum. İşte en sinir bozucu mobil oyunlar!

Mr Flap

Android ve iOS telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak oynayabileceği bir beceri oyunudur. Oyunda daire şeklinde bir parkurda kuşun engelleri aşmasını sağlayarak yüksek puanlar kazanmaya çalışıyorsunuz. Oyuna ilk başladığınızda daire etrafında sadece 3 blok varken, ilerledikçe bu rakam artacak ve oyun çok daha zorlaşacaktır.

Google Play – AppStore

Swing

Ketchapp firmasının yaptığı Swing oyununu hem Android hem de iOS için ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Oyunda uzun direkler arasında atlamaya çalışıyoruz. Yüksekliği ve mesafesi değişen platformlar arasında geçiş yapmak için ipimizi sallıyoruz. Burada önemli bir nokta, fırlatma mesafesini iyi ayarlamanız gerekiyor yoksa düşebilirsiniz.

Google Play – AppStore

Do Not Crash

Do Not Crash oyununu hem Android hem de iOS için ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz.

Oyunda yarış pistindeki rakipleriniz ile çarpışmamak için ani hamleler yapmanız gerekmektedir. Tamamen refleksleriniz ile başarılı olabileceğiniz oyun içerisinde puanlarınızı kazanarak rekor sayılara ulaşmaya çalışacaksınız. Birbirine zıt yönlerde sürekli hızlanarak ilerleyen araçların kaza yapmaması için doğru zamanda ekrana dokunmanız gerekiyor.

Google Play – AppStore

4 Comments

  1. Do not crash tam anlamıyla sinir bozuyor. Boş adam işi tam.

  2. Ece Zeytindalı Reply

    Mr.Flap’ı oynamıştım kısa bir süre. Fazla dayanamadım. Sinir bozuyor cidden.

  3. bence candy crush en sinir bozucu oyun bıraktım oynamayı artık bu oyunu

  4. ben bi ara yılan oyununa takmıstım. hem sinir oluyordum hemde sinir olduğum icin daha cok oynuyordum. kısır donguye domustu

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.