Android Oyun

Sinir Bozan Mobil Oyunlar

Yazar Eren Can

Android ve iOS uyguluma mağazasında bulunan en sinir bozucu oyunları bir kısmını sizler için listeliyorum. Ayrıca bu konuyu seri haline getireceğim.

Duet

Touch Arcade, 148 Apps vePocket Gamer gibi mobil oyun konusunda en başarılı olan sitelerden yüksek puan almış ve birçok olumlu yönde yorum almayı başırmış bir oyun. Birçok oyunda olduğu gibi basit bölümden zor bölümlere kadar ilerleyerek oynuyorsunuz.

Birbiri etrafında dönen 2 noktayı, yukarıdan aşağıya doğru gelen beyaz engellere değdirmeden bölümleri geçmeye çalışıyorsunuz.

Google Play – AppStore

2 Cars

Bu tür oyunları seviyorsanız Ketchapp firmasını biliyor olabilirsiniz. Çıkardığı her oyunda bir başarıya ulaşan firma 2 Cars oyununda da sizleri bağımlısı haline getirebilir.

Dört şeriti olan bir yol ve bu yolda ilerleyen 2 arabayı kontrol etmeye çalışıyorsunuz ama yollarda karşınıza engeller çıkıyor bu engellerden kurtulmanız gerekiyor. Başta kolay gibi gözüksede sizi zorlayacaktır.

Google Play – AppStore

Timberman

Reflekslerinize güveniyorsanız bu oyun tam size göre. Oyunda yapmanız gerekenleri söylemek oldukça basit.Bu oyunda tek yapmanız gereken ağaçları kesmek ve düşen ağaç parçaları altında kalmamaya çalışmak.  Ne kadar hızlı oynarsanız o kadar çok puan kazanıyorsunuz.

Google Play – AppStore

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

14 Yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.