Cep Dünyası

Snapchat Güncellendi İşte Yeni Özellikleri

Pinterest LinkedIn Tumblr

Snapchat iOS ve Android için yeni bir güncelleme yayınlandı. İşte güncelleme ile gelen özellikler!

Instagram’a gelen hikaye modu sonrasında Snapchat zor günler geçirmeye başladı. Bu durumu düzeltmek, kitlesini genişletmek için son günlerde sık sık yeni özellikler sunmaya başladı. Yeni güncellemesiyle birlikte 3 yeni özelliğini iOS ve Android kullanıcılarına sundu.

İlk özellik Snap’lerin içinde arkadaşlarla link paylaşabilmek. Dikey araç menüsündeki ataç simgesine dokunarak, arkadaşlarınızla bir websitesinin linkini paylaşabilirsiniz ve onlar da bunu uygulamanın içinde görüntüleyebilirler. Diğer yeni özellikler arasında arka plan zeminleri, ses filtreleri ve isteğe bağlı geofiltreler yer alıyor.

Önceden yalnızca Lensler’de kullanılabilen filtreler artık sesinizi sincap, robot veya başka bir hayvanın sesine dönüştüren snap sonrası ses efektleri. Önce Snap’inizi kaydediyor ardında ekranın altındaki hoparlör kısmından dokunup oradan istediğiniz sesi seçebiliyorsunuz.

5 Comments

  1. SNAPCHAT GÜNCELLENDİ demişsiniz ama ben snap kullanmıyorum bilmiyorum yani 🙂 yine de teşekkürler

  2. instagram önce vine’ı bitirdi. şimdi de snapchat’e göz dikti. bi yenilik sunamayan vine kısa sürede tükenirken snapchat savaşacak gibi duruyor. hadi hayırlısı bakalım.

  3. Snapchat bir zamanların efsanevi uygulaması iken artık instafram bitirdi. ARtık pek fazla tutmuyor. Ancak yinede yenilikler yaparak savaşıyorlar.

  4. Ben hala snapchat kullanan birisiyim. Kopyalama olaylarından oldum olası gıcık olurum. Severek kullanıyorum. Yenilikler gayet güzel olmuş.

  5. benim babam süt mısırını çok güzel yapıyor hem iki defa kaynayan sütün suyunu atıyor ki sararmasın ve koyulaşmasın diye bence bu yöntemi de tavsiye ederim size

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.