Sosyal Ağ

Snapchat’te Günlük Kullanım Artıyor

Yazar Eren Can

Gençler arasında oldukça yaygın olarak kullanılan Snapchat, açıkladığı son rakamlarla göz doldurdu.

Geçtiğimiz günlerde, günlük 100 milyondan fazla kullanıcısı olduğunu açıklayan Snapchat, şimdi de bu kullanıcıların uygulama ile geçirdikleri zamanın ortalama 25-30 dakika civarında olduğunu açıkladı.

Şirketten yapılan açıklamada, günlük aktif kullanıcıların yüzde 60’lık kısmının her gün yeni içerik oluşturduğu da belirtildi. Nielsen tarafından yapılan araştırmalara göre Snapchat, ABD’deki 18-41 yaş arasındaki kitlenin yüzde 41’ine ulaşabiliyor.

Snapchat sadece gençlerin değil, yetişkin insanlarında gün içerisinde aktif olarak kullandığı bir uygulama haline geldi.

KAYNAK: PC MAG

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

8 Yorum

  • Gittikçe popüler olan Snapchat anlaşılan o ki çığ gibi büyüyor.Aslında popülaritesi Facebbok’un onu satın almaya çalışması ille belli olmuştu

  • ağızlarından gök kuşağı falan çıkartıyorlar. çok komik bir durum gibi gözükse de nasıl yaptıklarını bir türlü çözebilmiş değilim.

  • snaptcast uygulamasının her gecen gün yaygınlaştığı söyleniyor ben ne olduğunu bilmiyorum ama sanırım öğrenmenin zamanı gelmiş

  • Artık yeni akım bu ollmuş .Akıllı telefonum bozuldu iyi ki de bozulmuş böyle bisürü abuk subuk şeyler ile ugraşmıyorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.