Sohbet ile Sosyalleşin

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Can sıkıntısı, günün koşuşturması sonrasında oluşabilecek bir durum. Televizyon, radyo, internette gezinme veya diğer seçenekler fayda etmediğinde ise tek bir çözüm var: Kameralı chat.

Farklı sosyoekonomik duruma sahip, farklı yaşlarda, farklı şehir ve ülkelerde yaşayan binlerce kişinin iyi zaman geçirmek için tercih ettiği bir yöntem bu. Nasıl mı kullanılır? Gayet basit…

Yazışarak… Tanımadığınız; ancak yaşı, cinsiyeti, şehri gibi kimi bilgilere göre ilgi gösterebileceğiniz kişilerle dertleşmek, kullanıcı açısından bir ferahlık kapısı. Gününüzün nasıl geçtiği, nelerden hoşlanmadığınız, neleri sevdiğiniz, sıkıntınız, mutluluğunuz, yalnızlığınız, coşkunuz… Paylaşarak ve bir başkasının paylaşımına ortak olarak saatlerinizi geçirebilir ve böylece üstünüzdeki baskı ve sıkıntıyı defedebilirsiniz.

Görüntülü konuşarak… Eğer bir kameranız varsa, kameralı konuşma çok daha samimi bir diyalog kurmanızı sağlayabilecektir. Ayrıca yazım kurallarına ve yazıma ayrılan zamanı size kazandırdığı için, adeta bir kafede ya da evde yüz yüze görüşür gibi bir his edinmenizi sağlayabilir. Tıpkı yazışır gibi; ancak daha hızlı, daha güven verici.

Chat… Belki de uygun bir chat odasına dahil olup oradaki paylaşımlara katkı konulabilir. Şehir, arayış, hobi gibi farklı segmentlere yönelik hazırlanmış sohbet odaları üzerinden sizin gibi onlarca ve hatta yüzlerce kişiyle adeta bir arkadaş grubundaymış gibi görüşebilirsiniz.

Sohbet siteleri aracılığıyla odalarda görüntülü ve sesli canlı sohbet edebilmek için kamera ve mikrofonunuzun olması aslında şart değildir. Sadece yazışarak da sohbet imkanı sunan bu sitelerde bazı chat odalarında kamera ve mikrofon kullanabilir, sesli ve görüntülü chat yapılabilir. Sohbet odaları ile temellerini atacağınız dostlukları, normal hayatınıza taşıyabilir veya online ortama özgü olarak yaşayabilir ve erkeklerle veya bayanlarla sohbet ederek eğlenceli zamanlar geçirebilirsiniz.

Kameralı sohbet için hızlı internet bağlantısı, kaliteli ve yeni bir bilgisayar ve kamera olmazsa olmazlardandır. Kameralı sohbet bilgisayarı çok yorduğu için chat odalarına giriş yapmadan önce gereksiz programları kapatmanızı tavsiye ederiz. Sisteminizde kaliteli ve güncel bir tarayıcı(Chrome olabilir) yüklü olmalıdır ve Adobe Flash Playerın son sürümünün kurulu olması da sizin açınızdan iyi olacaktır.

Eğlenceli sohbetler ve yeni arkadaşlıklar için gecebasliyor.com adresine girebilir ve sohbet odalarında ilginç deneyimler edinebilirsiniz.

Yorum Yapın