Promotion

Sokaktuel.net İle Fırsat Ürünlerine Bakın

Pinterest LinkedIn Tumblr

Türkiye de ekonomi kısa süre öncesine kadar inşaat sektörü üzerine kurulmuş gibi gözükse de market sektörü de hızla büyüyen bir sektör olmuştur. Doksanlı yılların başlarında ulusal niteliğinde ki büyük marketler ülkemize girmeye başladı. Özellikle kısa sürede profesyonelleşen sektör büyük yatırım şirketler için çekim merkezi haline gelmeye başladı. Market sektörü Hiper, süper, mini ve discaunt olarak sınıflandırılmıştır.

Hiperler genelde otopark sorunu olmayan bölgelerde veya alışveriş merkezlerinde açılırken, küçük marketler mahalle aralarında mahalle sakinlerinin kolay ulaşabilecekleri bir alanda yaygınlaşmıştır. Son yıllarda bu merkezler teknolojinin de gelişimi ile tüketicisine daha hızlı ulaşım kolaylığı sağlamıştır.

Hemen hemen her markanın kendi web siteleri, online alışveriş olanakları, tüketiciyi evine kadar bırakma gibi servis imkanları, ürün katalogları bulunmaktadır. Şok Market bu imkanları hızlı kullanan marketlerin başında gelmektedir.  ŞOK AKTÜEL ile haftalık olarak indirimde olan ürünleri, yeni gelen ürünleri vb. yayınlayarak müşteri takibini kolaylaştırmaktadır.  Katalog üzerinden seçilen ürünleri sipariş ederek eve kadar teslim edilmesini sağlayabiliyorsunuz. Her hafta hazırladığı indirimli ürün kampanyaları ile karşınıza çıkan Şok marketlerinde fırsatlar günler öncesinden vatandaşlara duyuruluyor.

ŞOK MARMET de diğer büyük marketler gibi 90’lı yıllardan sonra pazara girdi. Ancak diğer marketlere göre daha farklı bir ürün yelpazesi ve fiyat politikası söz konusu. Üretici ile tüketici arasında aracıların olmaması fiyat politikasını belirlemesinde önemli bir rol oynuyor. Birden çok markayı kendi bünyesinde bir araya getirmesi de ürün yelpazesinin zengin olmasına yol açıyor tabi ki…

https://www.sokaktuel.net/

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.