Tanıtım

Star Wars: Güç Uyanıyor Film İncelemesi

Pinterest LinkedIn Tumblr

Bilim kurgu filmlerinin dominosu olarak bilinen Star Wars, 7. Filmi olan Güç Uyanıyor ile Aralık 2015 tarihinde izleyicileri ile buluşacak. Star Wars Güç Uyanıyor izleyicilerine gene oldukça güzel bir seyir keyfi sunacak ve oldukça farklı bir hikâyeyi konu alacak. Bildiğiniz gibi daha önceki serilerde geçmişten söz edilirken bu seride daha ilerisi anlatılacak.

En son film olan Star Wars: Jedi’nin Dönüşü’nden sonraki 30-40 senelik bir zaman diliminin konu alınacağı bu filmde gene farklı olaylar ile karşılaşacağız. Film projesi oldukça sıkı tutuluyor ve bu sebepten dolayı da konuyla ilgili henüz bir sır verilmiyor. Dolayısı ile bu durum izleyiciyi daha çok filme çekiyor. Star Wars Güç Uyanıyor Full HD izlemek için sitemizi tercih edebilirsiniz.

Sitemizde size en kaliteli film izleme imkânı sunulmaktadır. Sitemiz üzerinden Star Wars Güç Uyanıyor Türkçe Dublaj izleme imkânına sahip olabilirsiniz. Film çıktığında bu tarz güncellemeler çok hızlı bir şekilde yapılacak ve sizlere film en kaliteli haliyle sunulacaktır.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.