Dizi Televizyon

Stranger Things’te Saadettin Teksoy Sürprizi

Yazar Eren Can

Online dizi platformu Netflix’in dünyaca ünlü dizilerinden Stranger Things için yeni bir fragman yayınlandı. Bu fragmanda Saadettin Teksoy yer alıyor.

Stranger Things’te, Barış Manço’nun Dönence şarkısının olduğu bir fragman yayınlanmıştı şimdi ise daha farklı bir sürpriz ile yeni fragmanda Sadettin Teksoy ekleniyor. Saadettin Teksoy, 90’lı yıllarda araştırdığı şehir efsanelerini konu alan bir program yapıyordu.

Stranger Things dizisi de benzer bir gizemi konu alıyor. Bu yüzden bence çok güzel ve farklı bir sürpriz oldu.

Stranger Things’in yeni sezonunda Indiana’nın Hawkins bölgesinde yaşayanlar, Demogorgon dehşetinin ve Hawkins Laboratuvarı’nda dönen sırların neden olduğu şoku henüz atlatamamışlardır. Will Byers, Upside Down’dan kurtarılsa da daha büyük ve uğursuz bir varlık hayatta kalanları tehdit etmeye devam edecektir.

Sadettin Teksoy’lu Stranger Things’te

Netfix Türkiye, dizinin fragman açıklamasına şu açıklamayı yapıyor;

“Hawkins’te her şey gittikçe tuhaf bir hal almıştır. Araştırmacı gazeteci Sadettin Teksoy, Hawkins’te yaşanan bu gizemi çözmek için olay yerine doğru yola çıkar.”

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

2 Yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.