Su Kaçağı Bulma

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Su kaçağı şehirleşmenin olduğu yerlerde sıklıkla görülen bir sorun haline gelmiştir. Çünkü şehirleşmenin artması ve nüfusun giderek yükselmesi ile konut, daire, bina ve iş yerleri gibi yapılar da giderek çoğalmaktadır. Bu çoğalmaların zamanla ilerlemesi ile dairelerde, iş yerlerinde ve konutlarda su tesisat sorunları da meydana gelmektedir. Bunun nedeni ise su tesisat borularından kireçli suların çok geçmesi ve kullanılan sular yüzünden su tesisat borularının zamanla eskimesidir. Bu gibi sebeplerden ötürü su tesisat borularında çatlaklar, delikler veya kırılmalar meydana gelir ve bu meydana gelen arızalanmalardan ötürü su kaçağı oluşur.

Su kaçağının oluşumu sırasında binalar, konutlar veya iş yerleri büyük hasar görür. Su tesisat borularının duvarların içinden veya fayansların altından geçmesinden dolayı kaçaklar çıplak gözle tespit edilemez veya görülemez. Bu da su kaçaklarının oluşması sırasında önlemler alınmasına engel olur. Bu yüzden meydana gelmiş olan su kaçaklarını dışarıya yansıtılan belirtilerden yola çıkarak tespit etmek gerekir ve bu tespitler sonucunda da dalında uzman ve eğitimli olan su tesisatçılarını yardıma çağırmak lazım.

Kurumsal firmamızın dalında uzman ve eğitimli su tesisatçıları binalarda, konutlarda veya iş yerlerinde meydana gelmiş olan su kaçaklarını çözüme kavuşturmak için belirlediği yöntem teknolojik aletleri kullanmaktır. Bu yöntem sayesinde dalında uzman ve eğitimli personellerimiz su kaçaklarını duvarları, fayansları veya su tesisat borularını kırmadan, parçalamadan tespit eder ve bu tespitlerden sonra gerekli işlemleri yaparak su kaçağını onarır. Su kaçağı tespit ve onarım işlemlerini uzman ve eğitimli personellerimiz akustik ses dinleme, elektromanyetik su tesisat ve boru bulma, termal görüntü alma ve elektromanyetik su kaçağı bulma cihazlarını kullanarak çözüme kavuşturur. Bu yöntemler ile uzman ekiplerimiz su kaçağını onarır ve bu onarım işlemleri sırasında sizlere ne rahatsızlık verir ne maliyeti yüksek faturalar ne de su kaçağı onarım işleminden sonra kullanılamaz bir tuvalet, banyo veya mutfak verir. Uzman ekiplerimiz işlemlerini hızlı, sorunsuz, masrafsız ve kurumsal firmamızın güvencesi ile çözüme kavuşturur. İşlem bitiminde de sizlere garanti kapsamına giren yerlerin garanti belgesini sunar.

detaylar : metalsu.com da…

Yorum Yapın