Promotion

Su Kaçağı Tespit Bulma Servisi

Pinterest LinkedIn Tumblr

İstanbul su kaçağı tespit bulma servisi Uzman Tesisat kırmadan kameralı sistem cihazlarla nokta atışı tesisat kaçaklarının yeri tespit ediliyor. Üstün teknoloji sayesinde sağlam fayanslar kırılmıyor sağlam tesisat yerinden çıkmıyor sadece arızalı bölge tespit edilir ve onarımı yapılır.

Evinizi Kırdırmadan Önce Bizi Arayın !

Kamera ve cihaz sistemleri pahalı olduğundan her tesisatçıda bulunmuyor Uzman Tesisat firmamızın Avrupa ve Anadolu Yakasında şubesi vardır. Ayrıntılı bilgi için veya randevu almak için bizi arayabilirsiniz.

Su kaçağı tespit bulma servisi cihazla su patlağı bulan, onarımı yapan, kaçağı önleyen firmadır. Teknoloji adımlı gerçekçi iyileştirmelerimizi yapmaktayız. Eskiden kalma teknolojiler yerine, yeni nesil cihazlarla beton içini görmesek bile cihazların sinyalleri, ısı haritaları, basınç ve nem takip sistemleri ile kaçağın yerini kendi elimizle koymuşuz gibi görüntüleyebiliriz. Bu teknikleri sizlere anlatmak istiyoruz.

İstanbul su kaçağı tespit bulma servisi makineyle su patlağı bulan su sızıntısı yerini betonu kırmadan arayan firmadır. Su patlağı arama makineleri nasıl kullanılır? Kamerayla su patlağı bulma tekniği nedir? Duvarın içinden geçen kalorifer tesisatı, dıştaki petek, duvar içindeki ve yerdeki kombi su tesisatında kaçak gibi durumu araştıracak olursak direkt termal kameranın bu alanlara tutulmasını sağlarız. Kızıl ötesi sinyal duvara, zemine çarpar ve arka plandaki ısıya cihaza direkt ısı haritası şeklinde yansıtarak, kaç derecelik su geçiyor, su borusu nerede ve sızıntı varsa farklı renkler ve yuvarlak, kavisli bir bölge ile bize gösterir. Bu analize ek olarak şüpheli bölgedeki tesisata basınç testi yaparak gerçekten oradan sızıntı olduğuna emin olur ve kenardan eklenecek kapatıcı sıvı ile onarım yapabiliriz. Bu teknik, kombi su tesisatında da uygulanabilir.

Su kaçağı tespit bulma servisi su patlağı bulan makineyle garantili sonuçlar sunan tesisatçıdır. Hatasız ve hemen şebeke su kaçaklarını bulma işlemleri de ses dedektörü kullanılması ile kaçağın su sızıntısı sırasındaki seslerinin dinlenerek yerinin tespit edilmesi adımları ile bulunabilir.

Siteye Giriş için Tıklayınız

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.