Müzik Listeleri

Takip Edilesi Spotify Listeleri #4

Pinterest LinkedIn Tumblr

Sizler için takip edilesi Spotify listelerini paylaşıyorum. Seri halinde bir paylaşım olacak şimdilik 5 liste paylaşıyorum.

Spotify dünyada en çok tercih edilen müzik dinleme servislerinden bir tanesi ve geniş müzik arşivini ücretsiz olarak sunması nedeniyle aktif olarak kullanılıyor. Tamamen lisanslı ve yasal olarak müzik dinlemeye imkan tanıyan uygulama, parça aralarındaki reklamlardan gelir elde ediyor ve böylece dinleyiciler istedikleri albümlere tamamen ücretsiz olarak erişebiliyorlar.

Gerek kullanıcılar, gerekse de Spotify yönetimi tarafından yapılan listeler çok ilgi çekiyor. Bazı liste o kadar popüler ki takipçi sayıları milyonlara ulaşmış durumda.

Mutlu Türkçe Hitler

Güzel Bir Gün

2018 Yaz Hitleri

#ThrowbackThursday

Yaz Klasikleri

Bir önceki listemize aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Takip Edilesi Spotify Listeleri #3

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

2 Comments

  1. Abdurrahman Kısa Reply

    Bir önceki yazınız olan ‘takip edilesi spotify listeleri’ listenizden hala takip ettiğim iki liste mevcut bunlarda onlar kadar güzel ve cidden dediğiniz gibi takip edilesi spotify listeleri.

  2. vakit harcanarak hazırlanmış Spotify Listeleri. Özellikle güzel bir gün isimli liste çok hoşuma gitti. Yaz klasiklerinde aleyna tilkiyi gördüğüm gibi kapatım. Aleyna tilkiyi sevmediğimden değil sadece “klasik” adı altında aleyna tilkinin olması hoşuma gitmedi.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.