Sosyal Ağ

Takip Edilesi YouTube Kanalları

Yazar Eren Can

Bugün sizlere takip ettiğim ve tavsiye ettiğim YouTube kanallarını paylaşacağım. Sizde kendinize hitap eden ve sevdiğiniz kanalları paylaşabilirsiniz.

Barış Özcan

En beğendiğim kanalların başında geliyor kesinlikle. Takip etmiyorsanız eğer bir bakın derim.

Kanal açıklaması: Sanat, tasarım ve teknoloji konularına “hikaye anlatıcılığı” (storytelling) perspektifinden bakış.

Rotasız Seyyah

Ben de gezip fotoğraf çekmeyi seven birisiyim o yüzden gezginleri takip ediyorum.

Kanal açıklaması: Dünyayı gezmeye çalışan bir fotoğrafçı.

Sinir Çeviri

Popüler yabancı kanallardan çeviri yapan ve bunun yanı sıra müzik, dizi, film ve oyun çevirileri ile de ilgilenmektedir.

Kanal açıklaması: Sinir Çeviri amatör/profesyonel çevirmenlerin bulunduğu bir çeviri ekibidir. Çevirilerden hiçbir kar amacı gütmemekte ve tamamen gönüllü olarak çalışmaktadır. Ana hedefi Türkiye’deki insanlara YouTuber’ları anlaşılır bir şekilde izletebilmektir.

iPhonedo Türkiye

Adından da anlaşılacağı üzerine daha çok Apple ürünlerini inceleyip deneyimlerini paylaşan severek takip ettiğim bir teknoloji kanalı. Yine iPhonedo isminde bir kanalı daha var orada ingilizce içeriklerini paylaşıyor.

Stolk

Sunuculuğunu İbrahim Selim’in yaptığı ortalama 3 dakikalık videolar üreten eğlenceli bir kanal. İkinci sezonunun sunuculuğunu ise Ümit Erdim üstlenmiş.

Kanal açıklaması: Dünyanın bir ucundaki haber, şimdi dilinizin ucunda. Stolklanmaya hazır olun. Stolk ile Türkiye ve dünya gündemini takip edin. İlginç haberleri izleyin ve çeşitli gösterilerle neşeli kalın. Stolk videoları ile hem olayların komik tarafını görebilir, hem de fenomenler ve milletler hakkında bilgi edinebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

2 Yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.