Otomobil

Taksi Parasına Araç Kirala

Pinterest LinkedIn Tumblr

Daha uygun araba kiralama fiyatlarıyla ve daha geniş bir ürün çeşitliliğiyle bilinen firma bu konuda oldukça iddialı.

Bir araç satın almaya karar verdiğinizde, toplu nakit çıkışı yapmanız veya ihtiyacınız olan nakit için kredi kullanmanız gerekir. Masraflarınız bununla da bitmez. Satın aldığınız aracın sigorta, vergi, bakım, onarım, lastik değişimi gibi maliyetleri ek masraflar olarak karşınıza çıkar. Aracınızı uzun süreli kiralamanız halinde ise oluşacak toplam maliyet, yalnızca aracınızın aylık kiraları kadardır. Uygun maliyetli uzun süreli kiralama satın almaya kıyasla sizin için daha avantajlı bir çözüm olacaktır.

1994 yılında bu yana hizmet veren Erboycar, güzel memleketimize gelen vatandaşlarımıza ve ülkemizi ziyarete gelen tüm yabancı dostlarımıza günlük, aylık ve yıllık kiralama hizmetlerini sunmaktadır. Son derece güven kaydıyla en ekonomik, en hızlı hizmeti sunmayı ve son model araçlara bir telefon ile rezervasyon yaparak kiralayarak sahip olma fırsatı veriyor. Ayrıca firma terminal veya hava limanında karşılayarak teslim yapabiliyor.

İnternet üzerinden araç modellerini ve araç fiyatlarını öğrenerek, hiç bir sorun yaşamadan, araçları teslim alabilirsiniz. Kiralık araba firması olan Erboycar, müşterilerine daha iyi hizmet sunabilmek için orta ve ekonomik guruptan dizel ve benzinli araçları filosuna katarak,ne kadar müşteri dostu olduğunu göstermiştir.
Türkiye’de araç kiralama firmalarının araba, fiyat ve kiralama bilgilerini karşılaştırdığımızda bütçe dostu kiralık araba firması olduğunu görüyoruz. Uygun fiyatlar ile araba kiralamak isteyenlerin tercihleri arasında yer alan Erboycar firmasının, sağlamış olduğu hizmetleri internet siteleri üzerinden öğrenebilirsiniz. İstediğiniz model ve markalarda araçları bularak ve istediğiniz gün sayısı kadar kiralayabilirsiniz.
Çok yüksek rakamlar istemeyen bu firmayı sizlere de tavsiye ediyor ve memnun kalacağınızın garantisini de verebiliyorum.
erborcar

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.