Tanıtım

TEB’den yepyeni bir bankacılık anlayışı CEPTETEB

Pinterest LinkedIn Tumblr

Bankacılık sektörü her geçen gün hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor diyoruz ya..Şimdi de TEB’in yeni dijital bankacılık sistemi çıkmış…CEPTETEB

Peki CEPTETEB tam olarak nedir ve nasıl işliyor? CEPTETEB, web sitesinden ya da mobil uygulamasından yapacağınız başvuru ile başlayacak bir bankacılık sistemi. Başvurunuzu yaptığınızda CEPTETEB müşterisi olmanız için onlar size geliyorlar. İmzanızı aldıktan sonra kartınızı teslim ediyorlar. Ve bu kadar kolay bir şekilde CEPTETEB müşterisi oluyorsunuz. Bundan sonra ihtiyacınız olan şey sadece bilgisayarınız ya da cep telefonununuz.

CEPTETEB şubesiz bir bankacılık sistemi olduğundan masraf yok, dolayısıyla hesap işletim ücreti ve eft/havale gibi ücretler ödemiyorsunuz. Hatta hemen bir kredi kartı başvurusu yaparsanız ilk 50.000 kurucu üyeden biri olursunuz ve kurucu üyelere sağlanan imkandan yararlanır, kart aidatı  ödemezsiniz.

Faiz oranlarına gelirsek. CEPTETEB’de birikim yapmak da çok avantajlı. Vadeli hesaplara uygulanan faiz oranı %10. Böylece birikimlerinizi en uygun koşullarda değerlendirmiş oluyorsunuz.

CEPTETEB’de bir de gezginleri sevindirecek bir kampanya var. Kredi kartı sahipleri Nisan sonuna kadar yapacakları ulaşım harcamalarının %50’sini iade alıyorlar. Yani 200 TL’lik bir uçak bileti aldığınızda 100 TL’si kartınıza geri yükleniyor. Detayları öğrenmek için web sitesini ziyaret edebilirsiniz. www.cepteteb.com.tr

 

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.