Tanıtım

Teknolojinin Devi Türk Telekom’da Kariyer

Pinterest LinkedIn Tumblr

Teknolojinin Devi Türk Telekom’da Kariyer

Türkiye’nin en büyük markalarından bir tanesi olan Türk Telekom’da kariyer yapmak ister misiniz? Evimizde ya da iş yerlerimizde kullandığımız telefondan, internete tüm teknolojik iletişim araçlarında Türk Telekom ismi yatıyor. Hatta kullanmış olduğumuz Gsm operatörleri de Turkcell’e, Vodafone’ye Türk Telekom tarafından uzun süreli kiralanmıştır.

Türk Telekom iş başvurusu yaparak Türkiye’nin en büyük ve tanınmış iletişim ağında kariyer yapmaya başlayabilirsiniz. Teknolojiye çok uzak bir insan değilseniz ve ben iç içe yaşamak istiyorum diyenlerdenseniz bir taşla iki kuş vurmuş olacaksınız.

Türkiye’yi her zaman teknolojiyle ilk tanıştıran marka olan Türk Telekom, yarı yarıya devlet ortaklığı olan bir şirkettir. Bilindiği üzere 1995 senesinde PTT ile olan ortaklığından ayrılmıştı ve bu iki kuruluş birbirinden koparak tamamen bağımsız hale gelmişlerdir. 1998 senesinde tanıştığımız Turkcell ve Telsim Gsm şirketlerine ise telefon hattı 25 yıllığına Türk Telekom tarafından verilmiştir. Böyle büyük bir şirkette kariyer yaparak geleceğinizi garanti altına alabilirsiniz. Türk Telekom sizin için iyi bir adım olabilir.

Türk Telekom iş ilanları ve benzer sektörde ki teknoloji firmalarının güncel iş ilanlarını isbasvurusu.biz isimli web sitemizde takip edebilirsiniz. Teknolojiden ayrı kalmak istemiyorsanız, teknoloji şirketlerini sitemizden takip edebilirsiniz.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.