Promotion

Terminatör 5 Geliyor

Yazar Eren Can

26 Haziran 2015 tarihinde vizyona girecek olan ve büyük bir merakla beklenen Schwarzeneger’in Terminatör serisinin 5. Bölümü olan Terminatör 5 gümbür gümbür geliyor. Terminatör 5 izle sekmesine tıklayarak filmi HD olarak izlemenin keyfine varın…

Yönetmenliğini Alan Taylor’un üstlendiği bilimkurgu aksiyon filmi Terminatör 5 Genisys  bir çok çevrelerde merak edilen yapay zekanın kendi kendini geliştirerek insanlığa hükmedecek aşamaya gelip gelmeyeceği teması üzerine kurulu olan senaryoda genç Connor bir yapay zeka geliştirecek ve geliştirdiği yapay zeka robotlara ve yetenekli zeki makinelere dönüşecek.  Terminatör 4 serisinde izlediğimiz Connor dünyayı istila eden makinelerle savaşmıştı ve savaştan galip çıkmıştı.

Filmin 5 serisinin de temel konusu robotları yok edecek bir sistem üreten Connor’u daha doğmadan öldürme üzerine kurulu. Bunun tek yolu daha Connor’un doğmadığı zamana giderek onun annesini Sarah öldürmek. Bunun için görevlendirilen Terminatör bir türlü Sarah’ı öldürmeyi başaramamıştı. İyi ki de başaramamış çünkü başarmış olsa idi Terminatör 1 ile yetinmek zorunda kalacaktık.

William Wisher’in üstlendiği senaryo oldukça sağlam bir senaryo. 30 yıldır popülaritesinden hiçbir şey kaybetmedi. Aslında yeni senaryo üretmek o kadar senariste rağmen o kadar imkansız ki… Kaliteli projeler bir elin parmaklarını geçmez. Terminatör de bu projelerden biri… Terminatör 5 izle bağlantısına tıklayarak filmi kesintisiz ve full olarak izleyebilirsiniz.

Terminatör 5 bütçesi:

170 milyon dolar harcanarak çekilen filmin  yüksek bir hasılat yapması bekleniyor. Filmin son serisi olan Teminatör 5 genisys bu kez Arnold Schwarzenegger’i oyuncu kadrosuna dahil etti. Heyecanın aksiyonun ve maceranın dorukta olacağı köprüler üzerinde otobüslerin uçuşacağı büyük bir aksiyona hazır olun…

Filmin Oyuncuları Kimler?

Arnold Schwarzenegger, Emilia Clarke, Jai Courtney, Jason Clarke,( bir çok filmde kalitesini ortaya koymuş bir oyuncu), Byung- Hun Lee, Matt Smith, J.K Simmons, Dayo Okeniyi filmde rol alıyorlar. Terminatör 5 izle sekmesine tıklayarak filmi izleyin.

26 Haziran 2015 tarihinde vizyona giren filmi full Hd olarak izlemek için Terminatör 5 full izle bağlantısına tıklayın…

Terminatör 5 Türkçe dublaj izle butonuna tıklayarak filmi kesintisiz ve yüksek kalitede izleyebilirsiniz.

 

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.