Yazarın takip ettiği teknoloji, internet, sinema, hd duvar kağıtları ve ekonomi üzerine yazdığı yazılarından oluşan web günlüğü.

TokOyun iki kişilik Oyunlarda Zirvede

TokOyun iki kişilik Oyunlarda Zirvede
Flash oyunlar yıllardır çocukların vazgeçilmezleri arasında. Kullanıcıların istedikleri ise web sitelerinin bu oyunlar konusunda hızlı olmaları ve tüm oyunları bir sitede bulabilmeleri. TokOyun.com sitesi çok eski bir site değil kısa süreli yayın hayatında şimdiden içerisinde 5bin oyun barındırıyor. İki Kişilik Oyunlar, Yarış Oyunları gibi popüler kategorilere hakim çok başarılı oyunları var. Oyunların hızlı açılması büyük avantaj ayrıca daha önce oynayanların yorumlarını hemen görebilir ve ona göre oyuna karar verebilirsiniz. Oyun açıklamalarındaki sadelik oynanması en zor oyunları bile anlaşılır, daha kolay hale getiriyor. Her gün sürekli yeni oyunlar ekleniyor, 2-3 saatte bir gece gündüz tatil demeden yeni bir oyun ekliyorlar. Bu düzenli çalışmada düzenli takip edilmelerini sağlıyor. TokOyun.com da etiket sistemi alt kategori gibi düzenlenmiş nerden bakarsanız bakın 100-150 arası farklı kategori olmuş oluyor. Oyun severler kendi istedikleri oyun türüne hemen ulaşabiliyor. Savaş oyunları, pepe oyunları, kız ve ünlü oyunları, spor oyunları gibi birçok kategorisi bulunan TokOyun.com gerçekten en iyi oyun sitesi.

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.


Reader Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.