Sinema

Transformers 4: Age of Extinction Filminden İlk Fragman

Yazar Eren Can

27 Haziran tarihinde gösterime girecek olan Transformers 4: Age of Extinction filminden ilk fragman geldi.

Transformers : Kayıp Çağ

Üç yıl önce Chicago’da yaşanan savaşın ardından, Autobot’lar NEST’in yardımlarıyla Deception’ları yok etmeye devam ediyorlardır. Ancak öte yandan Skyquake bir asteroit parçası nedeniyle ölen Deception’ları yeniden hayata döndürmektedir. Megatron’un ölmesi ve Cybertron’un da ağır bir şekilde hasar görmesiyle birlikte Deception’ların kontrolü Skyquake’e kalmıştır. Artık son teknoloji ürünü silahları ‘Trypticon’ı tasarlamalarıyla birlikte hem Pentagon hem de Amerikan ordusu için büyük bir tehdit haline gelmişlerdir. Autobot’lar ve NEST dünyayı olası bir kaostan kurtarabilmek için hızlıca hareket etmek ve geç olmadan Deception’ları durdurmak zorundadır.

Yeni filmde Mark Wahlberg, Jack Reynor, Nicola Peltz, Stanley Tucci, Kelsey Grammer, Sophia Myles, Li Bingbing, T.J. Miller rol alıyor. Robot olarak ise Optimus Prime ve Bumblebee’nin yerini koruduğu görülüyor.

Yönetmen ise Michael Bay.

Fragman

[youtube width=”602″ height=”350″ video_id=”5KN3SVu7JQg”]

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.