Teknoloji-İnternet

TTNET Müzik’ten Bir İlk!

Yazar Eren Can

TTNET, ilk kez 2013 sonuçlarını açıkladığı basın toplantısında duyurduğu “TTNET Müzik Lookin” yeni müzik uygulamasını kullanıcılara sundu.

TTNET Müzik Lookin adlı uygulama ile albüm kapaklarını iOS işletim sistemine sahip tablet ve akıllı telefonların kamerasına okutarak, albümün içerisindeki şarkıları dinlemek mümkün olabilecek. Hali hazırda 80 bin albüm kapağı görselinin bulunduğu uygulamaya, TTNET Müzik kataloğuna giren yeni albümlerin kapakları da anında eklenecek.

ttnet-müzik-lookin

TTNET Müzik Lookin ile uygulama üzerinden şarkıların listesini görebiliyor, her bir şarkının 30 saniyelik bölümlerini dinleyebiliyorsunuz. Şarkının tamamını dinlemek istediğinizde ise TTNET Müzik uygulamasına yönlendiriliyorsunuz.

TTNET Müzik, önümüzdeki dönemlerde de yerli-yabancı milyonlarca şarkıyı en yeni teknolojilerle kullanıcılarının beğenisine sunmaya devam edecek.

TTNET’in yeni uygulaması TTNET Müzik Lookin’i buradan indirebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

2 Yorum

  • TTNET kullanıcısıyım ve TTNet müzik olayı da bende var ama henüz kullanmış değilim bildiğim kadarıyla limit koyuyor ve indirme gibi bir durum yok.Ben Spotify Premium kullanıyorum aylık 10 TL ve çevrimdışı kullanma gibi bir şey var,tavsiye ederim..

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.