Haberler

Türk Hava Yolları Pilotları UFO Gördüklerini Söyledi

Yazar Eren Can

Türk Hava Yolları’nın dün gece Bodrum’dan gelen bir uçağının pilotları İstanbul Silivri semalarında üstlerinden yeşil ışık saçarak bilinmeyen bir cisim geçtiğini bildirdi.

Kule görevlileri ve pilot arasında geçen konuşmalar telsiz konuşmalarına yansıdı. Karşılaştıkları durumu kule görevlilerine aktaran pilot, “Üzerimizden 2 bin veya 3 bin Feet’ten tanımlanamayan bir cisim geçti ve birden bire kayboldu.Muhtemel UFO diye tahmin ediyoruz. Her iki pilot birden gördük” dedi.

Boeing-737-800-THY

THY pilotlarının yaşadıkları bu olayla ilgili olarak DHMİ yetkilileri radarlarda herhangi bir görüntü olmadığını söylediler. THY uçağı yaptığı bu bilgilendirmenin arından 30 dakika sonra saat 00.37’de Atatürk Havalimanı’na iniş yaptı.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

6 Yorum

  • Gizli bir uçak projesinidr. Sonuçta artık dünya hükümetleri de ufo görünümlü uçak üretmenin faydalarını anlamış durumdalar

  • Demek ki ne imiş herkes ufo görebilirmiş. Hadi bunu da inkar edin , hadi ışık yansıma diyip çıkın işin içinden

  • Bir çok kişi ufo gördüğünü iddia ediyor fakat henüz kanıtlanmış birşey yok sadece iddia etmekle kalıyor kanıtlansada bizde kurtulsak.

  • Acaba işin perde arkası ne oldu Temel Bey hemen pilotları arayıp yahu susun ne saçmalıyorsunuz mu demiştir yoksa olayı ciddiye alıp araştırma açılmışmıdır

  • UFO görmeyen bir THY pilotları kalmıştı o da oldu. Gördükleri şey ABD’nin gizli projelerinden birisidir.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.