Türkiye’nin En Kaliteli Tavla Oynama Sitesi.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

2006 Yılında kurulmuş olan tavla.org sitemiz sizlere en iyi tavla oynama hizmeti sunmaktadır. Türkiye’de insan nüfusunun bir çoğunun tavla oyunu oynadığını hepimiz biliyoruz. Bu nüfusun çoğunluğunun gençlerden oluştuğunu bilmeyen yok, sevdikleriniz ile tavla oynamak istiyor ancak uzaklık mesafesi yüzünden bir turlu oynayamıyorsunuz. Tavla.org resmi sitesi sayesinde mesafe sorunu yaşamadan uzak bölgelerde olan arkadaşlarınız eşiniz dostlarınız ile internet üzerinden sizlere sunmuş olduğumuz çevrimiçi tavla oyunumuz sayesinde tavla oynama imkanı yakalamış olacaksınız. Bu sorunu bir çok tavla sitesi çözmüş ancak bir çoğuda çözememiş durumda bizler bu sorunu ele alarak sizlere bedava tavla oynama imkanı sağlamış olmaktan mutluluk duyarız.

Fark ettiğimiz bu sorunu çözüme kavuşturduktan sonra gençlerin çok sevmiş olduğu tavla oyunumuzu farklı bir içeriğimiz ile sadece öğrenci topluluğunun oluşturduğu bir turnuva sayfasına getirmiş bulunmaktayız. Dilerseniz okullar arası tavla turnuvalarına katıla bilir dilerseniz aynı okul içerisinde sınıflar arası turnuvalar düzenliye bilirsiniz. Fakat tavla sitelerinin tek dezavantajı bir çok sitede kayıt olmadan tavla oyunu oynanmaması. Bu problemi ele alarak www.tavla.org olarak sizlere bu dezavantajı aktif hale getirerek avantaj elde ettirmiş olmaktayız. Sitemizde üyelik paneli kısmında üye olmadan hızlı ve pratik bir biçimde oyunumuza hemen girmenizi misafir kullanıcı olarak takılıyor olmanıza izin vermiş olmaktayız.

Tavla Oyun Özellikleri;

– Tamamen Ücretsiz
– Kolay Oynana bilir
– Göz Yormayan Tasarım
– Puanlama Sistemi
– Kolay ve Hızlı Erişim

Daha bir çok özelliği ile Tavla.org sizlere sunmuş olduğumuz uygulamamızı oynamak için hemen ( wwww.tavla.org ) sitesini ziyaret ediniz. Yapmış olduğumuz bir çok gözlemlerde insanların en çok ücretsiz olan üyelik problemi olmayan ve kolay hızlı kasmayan bir tavla oyna sistemi arıyor olmasıdır. Bizler bunları düşünerek hazırlamış olduğumuz bu yeni tavla oyun yazılımı sayesinde sizlere hepsini sunmaktayız.

Yorum Yapın