Genel

Türkiye’nin Güvenilir Gayrimenkul Bilgi Portalı: Zingat

Yazar Eren Can

Türkiye İstatistik Kurumu (TÜİK), geçtiğimiz aya ilişkin konut istatistiklerini açıkladı. Türkiye genelinde 114 bin 446 konut satıldı. İstanbul 20 bin 66 konut satışıyla en yüksek paya (yüzde 17,5) sahip oldu. İstanbul’u Ankara ve İzmir takip etti.

Ülkemizde yeni konut projeleri gelişmeye devam ettikçe internet servisleri de hızla çeşitleniyor ve profesyonelleşiyor. Benim güvenerek kullandığım Zingat.com sitesinden bahsetmek isterim. Gayrimenkul sektöründe hizmet veren bu sitede aradığınızı rahatlıkla bulacağınızı düşünüyorum. Çocuk dostu, rezidans projeleri, AVM’li projeler, home office’li projeler, sporcu dostu projeler ve daha birçok farklı projeleri bulunuyor.

Zingat.com sitesinden en beğendiğim özelliklerden biri de yaşam skorunuzu belirleyebiliyorsunuz. Evinizin konumunu, işinizin konumunu ve sosyal konumuzu belirterek başlıyorsunuz. Bu sistemde en fazla zaman geçirdiğiniz mekanları belirli kriterlere göre analiz edip yaşam kalitenizi hesaplıyor ve size bu değeri artıracak yeni proje önerilerinde bulunuyor.

Yazımızın başında da belirttiğim gibi Türkiye genelinde İstanbul en büyük paya sahip. İstanbul’daki yeni konut projelerinin sayısı artmaya devam ediyor. Yaşam kalitenizi arttıracak binlerce konut arasından aradığınızı zingat ile bulabilirsiniz. İster yaşam skorunun size önerdiği konutlara bakarsınız isterseniz de siz kendi kriterlerinizi seçerek aramaya başlayabilirsiniz. Sitede danışmanlarda var, telefonla ulaşabilir ya da mesaj gönderip bilgi alabilirsiniz.

Güvenilir bir emlak sitesidir arkadaşlar ben deneyimleyerek size önermeye çalıştım. Umarım aradığınız konut projesini bulursunuz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Teknolojiyi, sinemayı ve oyun dünyasını yakından takip etmektedir.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.