Tanıtım

Türkiye’nin ilk Online Oto Ekspertiz Ağı

Pinterest LinkedIn Tumblr

ototespitlogo

Ototespit.com Girişimci Geliştirme Programı [Sosyal Gelişim]

Günümüz rekabetçi pazarında Yenilikçi ve yaratıcı olma; alışılmamış ve yeni çözümler aramak için, Sabancı Üniversitesi işbirliği ile yürütülen Akbank; Girişimci Geliştirme Programı’na Ototespit katılım sağlamıştır. Bu yıl yedincisi düzenlenen Girişimci Geliştirme Programı, girişimcilere kurumsallaşma konusunda destek vermiştir.

 

Girişimci Geliştirme Programı ; Girişimcilere kurmak istedikleri işlerini nasıl tasarlayacakları, uygulamaya koyacakları ve yönetecekleri konularında yol göstermek, destek olmak ve eğitmek üzere tasarlanmış bir programdır. Program ; Risk alma ve öncü olma konusunda rakiplerinden daha fazla vizyon sahibi olduğunun bilinciyle sorumluluk üstlenip, gerekli kararları alarak harekete geçmenin girişimcilik süresinde önemle belirtmiştir.

Daha iyi bir işletme çevresi ve imajı sağlamak amacıyla  Ototespit ‘in katılmış olduğu programda rekabetçi düşünme ve fırsatlardan yararlanmak amacıyla program süresince bulunmuştur.

Ototespit ve Değişim 

Piyasada markalaşmak için teknolojik gelişimlerin şirket için kaynak olduğu faktörler arasında olduğuyla ilgilidir. Bu nedenle Ototespit müşterilerine hizmet verirken Online platform da daha hızlı ve güvenli bir şekilde yerine getirmektedir. Böylece online olarak hem zamandan tasarruf hemde seçicilik konusunda bir adım daha ilerletmiş olur .

Ototespit’te Eğitim ve Kimlik 

İşletmemizin kurumsal kimliğini değişen koşullarda ilerletebilmek ve tüketiciye yönelik ağırlıklar verebilmek amacıyla eğitimlere katılmaktadır.

Kuruluşun sunduğu hizmet, tüketiciye bir adım daha yakın olmak için bu konuda kurum kimliğini devreye getirmiş oluyor.Her kuruluşun yapısı değişkendir ve Ototespit vermiş olduğu hizmetleri personellerin eğitimi ile bu değişkenliği göstermektedir.

Ana sponsorluğunu Akbank’ın yaptığı programın diğer destekçileri KAGİDER ile İnovent ve Endeavor. Akbank Girişimci Geliştirme Programı kapsamında girişimciler, toplam 5 gün süren kapsamlı bir eğitim programından geçtiler. Şirketlerin büyüme dönemindeki finansal hesaplamalarından farklı iş modellerine göre pazarlama ve operasyon planlarının yapılmasına kadar çok geniş bir çerçevede eğitim alan katılımcılar, seminerlerde kredi ve öz sermaye ihtiyaçlarının karşılanması, iç ve dış pazarlarda büyüme konularında tecrubelerden yararlanıldı.

Ototespit; İç ve dış uyumu müşterilerine verdiği hizmet ile sağlamaktadır. Rekabet ortamında firmanın diğer firmalardan sıyrılması ve kendi kimliğini koruyabilmesi şirketin, şirketi içi ve dışı eğitimleri ile oluşmaktadır.

Modern;

Ototespit müşterilere daha hızlı ulaşabilmek için teknolojinin getirdiği yenilikleri kullanmaktadır. Böylece değişen teknolojiler daha modern bir şirket oluşmasına katkı sağlamaktadır. Ayrıca kuruluşun logosu, kullandığı renkler ve amblem böylece tüketiciye daha modern unsurlar içerdiğini göstermektedir.

Kurumun Felsefesi, yapacağı veya yaptığı her işin öncelikle müşteri ilişkileri ile belirlenmiş olduğunu göstermektedir.Bununla birlikte şirket içi kültürü, hizmet ve hizmet sonrasında da barınmaktadır. Şirket içi biliçlenme ve şeffaflık gösterme eğitiminde bir parçasıdır.

Ototespit ile;

Ototespit.com’da istediğiniz tarih ve bölgedeki araçları, site üzerinden online randevu alarak, sizlerin adına görevlendirdiğimiz uzman kişi tarafından işlemleriniz başlatılıp, rapor edilmektedir. 7/24 Online canlı destek hattı ve haftanın  6 günü müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz..

Fırsatlarından haberdar olmak veya daha geniş bilgi için http://www.ototespit.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.