Televizyon

TV’de Bugün: Sibirya Mafyası ve Kimliksiz

Pinterest LinkedIn Tumblr

2 Ekim 2016 – Pazar günü televizyonda saat 23:15′de Star TV’de Kimliksiz filmi ve saat 23:30’da Tv2’de Sibirya Mafyası filmi yayında olacak.

Sibirya Mafyası Konusu

Sibirya Mafyası, Transnistria’da Urka cemiyeti içerisinde yaşayan insanların dramını anlatıyor. Sovyetler Birliği zamanında Güneybatı Rusya’ya izleyici götüren film, zulme uğramış topluluklardan oluşan suçluların aralarında yaşanan sorunları ele alıyor. Bu grubun en vahşileri şüphesiz Sibiryalılardır.

Yönetmen koltuğunda Gabriele Salvatores’un oturduğu Sibirya Mafyası’nda başrolleri John Malkovich, Peter Stormare, Eleanor Tomlinson paylaşıyor. Film, Nikolai Lilin’in Siberian Education romanından esinlenerek yazılmıştır.

Oyuncular: Arnas Fedaravicius, Vilius Tumalavicius, Eleanor Tomlinson
Tür: Polisiye, Dram

Kimliksiz Konusu

Bir konferans için geldiği Berlin’de bir trafik kazası geçiren Dr. Martin Harris (Liam Neeson), kendine geldiğinde şehre beraber geldiği karısının kendisini tanımadığını şahit olur. Daha da kötüsü, kendisinin yerine başkasının geçmiş olduğunu öğrenir. Kimsenin kendisine inanmadığına tanık olan Harris, kendisini tehlikeli bir komplonun içinde bulur. Takip edilen Harris, kimseyi tanımadığı bu yabancı ülkede kaçaktır artık. Bu durumdan kurtulmak için en son hatırladıklarını kullanarak kaza yaptığı kişiye ulaşır.

Ancak derine ulaştıkça asıl kimliğine dair önemli detaylara ulaşan Harris, ne kadar ileri gidebileceğini öğrenmek ister…

Oyuncular: Liam Neeson, Diane Kruger, January Jones
Tür: Gerilim, Aksiyon

2 Comments

  1. Salih Kulak Reply

    Bu adamın filmlerine bayılıyorum, bu filmini izlemedim ama mutlaka boş bir zamanımda izleyeceğim.

  2. Starda ben de izledim geçen gün. Süper bir filmdi. Tekrar izleyeceğim internetten.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.