ÜCRETSİZ NUMARA SORGULAMA NASIL YAPILIR?

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Günlerdir sizi arayan o telefon numarasının kime ait olduğunu merak ediyor fakat öğrenemiyor musunuz? Rehberleri araştırmanıza, numarayı nereden, nasıl bulacağım diye düşünmenize gerek yok. Artık bunu öğrenmenin çok daha kolay bir yolu var. Numara sorgulama sistemleri. Birçoğumuz daha önce en azından böylesi sistemler olduğunu duymuşuzdur ancak bilmeyenler için yinelemekte fayda var. Numara sorgulama sistemleri, çeşitli web sitelerinde yer alan ve sizi arayan numaranın kime ait olduğunu sorgulayabileceğiniz sistemlerdir.
Peki, OnlineNumara.com nedir?

http://www.onlinenumara.com/ sizi arayan numaraların ait oldukları operatör fark etmeksizin sorgulama yapabileceğiniz sistemi içinde barındıran bir web sayfasıdır. OnlineNumara.com aracılığıyla tüm operatörlere ait numaraları rahatlıkla sorgulayabilir, öğrenmek istediğiniz numarayı birkaç dakika içerisinde bulabilirsiniz.

OnlineNumara.com ücretli midir?

OnlineNumara.com sistemini kullanarak günlük 50 adete kadar ücretsiz numara sorgulama hakkınız vardır.

OnlineNumara.com nasıl kullanılır?

OnlineNumara.com’un kullanılması da oldukça kolaydır. Ana sayfamızda yer alan sorgulama kısmına aramak istediğiniz numarayı yazmanız ve de arama butonuna basmanız istediğiniz numarayı birkaç dakika içerisinde öğrenmeniz için yeterli olacaktır.

Bir Yanıt

  1. Ali Kaçmaz Şub 18, 2017 Reply

Yorum Yapın