Nasıl Yapılır?

USB Bellek Dolu Ama İçindeki Dosyalar Gözükmüyor

Yazar Eren Can

USB belleğinizin içi dolu halde boş gösteriyorsa size önereceğim yöntemi uygulayarak sorunu çözebilirsiniz. Kesin Çözüm.

USB Bellek Dolu Ama İçindeki Dosyalar Gözükmüyor

Basit adımlarla bu sorundan kurtulabilirsiniz. Öncelikle USB belleğinizi bilgisayarınıza takın ve “SHİFT Tuşuna” basın, bırakmadan fare ile SAĞ TUŞ yaptığınızda açılan seçeneklerden “Komut Penceresini Burada Aç” seçeneğini seçin.

Gelen cmd ekranına attrib /s /d -r -a -s -h kodunu yazın ve entera basın.

Yanıp sönen imlec alt satıra inince flash belleğinize gidin. Oluşan isimsiz klasöre giriş yaptığınızda dosyalarınızı görebilirsiniz. Eğer bu işlemi yaptıktan sonra dosyalarınız gözükmüyorsa dosyalarınızda farklı bir sorun söz konusu olabilir.

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

10 Yorum

  • Yıllardır istinasız herkesin başına gelen olaydır bu. Çözümünü çok basit ve akılda kalıcı şekilde anlatmışsınız, teşekkürler.

  • Bu durum insana kahır mektubu yazdırır. Özellikle bilgisayar konusunda çok fazla bilgili olmayan insanlar müthiş panik yapıyorlar, direkt şahidim.

  • Geçen gün benimde başıma geldi usb bellek dolu gözüküyordu fakat içindeki dosyalar görünmüyordu sizin yönteminizle çözdüm sağolun.

  • Bu bir kaç gündür araştırma yapıyorum, sonunda buldum. Benim için çok faydalı bilgiler var teşekkür ederim.

  • Çok faydalı bir bilgi aynı sorunu yaşıyordum günlerdir sayenizde çözüme ulaştım. Bu güzel bilgi için emeğinize sağlık.

  • Aynı şekilde bende de olmuş kaç gündür arıyordum sonunda buldum teşekkürler admin uygulama işe yaradı.

  • At kenara dursun hayat kurtarır bu bilgi. Başından aşağıya kaynar su dökülmesi durumunu yaşayanların başvurması gereken ilk durum.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.