Vizyona Giren Filmler

Vizyona Giren Filmler – 12 Ağustos 2016

Yazar Eren Can

Bu hafta vizyondaki filmler listesini sizler için hazırladık. 12 Ağustos 2016’da vizyona 6 yeni film giriyor. İşte vizyona giren filmler!

Suicide Squad: Gerçek Kötüler – Suicide Squad
Tür :
Aksiyon

Véronique’in İkili Yaşamı – La Double Vie De Veronique
Tür :
Dram , Fantastik , Romantik

Vahşet Gecesi – Bound to Vengeance
Tür :
Gerilim , Korku

Café Society
Tür :
Komedi , Romantik

Kümes – The Coop
Tür :
Dram

Lanetli Anahtar
Tür :
Korku

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

10 Yorum

  • sinema filmleri arasında genel olarak psikolojik tarzında filmler çok izlemişimdir. Ama bugün vizyona giren “Suicide Squad: Gerçek Kötüler – Suicide Squad” filmi aksiyon içerikli olmasına rağmen çok hoşuma gitti.

  • bu haftaki vizyon filimleride korku filmi olduğu anlaşılıyor güzel yapılan şeyler korkuda olsa izlenebilir olması önemli.

  • En baştaki fragmanı olan film aksiyon dolu hatta aksiyonun ötesinde bir film. Yeni ve sinemada çok rahat izleyebileceğiniz filmdir.

  • şu “Véronique’in İkili Yaşamı – La Double Vie De Veronique” filmi tavsiye ederim. Dram ve fantastik içeriği var ne ararsan var diyebilirim. Ama izlemeniz lazım. Ona göre karar verirsiniz.

  • Bizimkiler bazen güzel korku filmleri yapabiliyor ama yabancı korku filmleri daha iyi bu zamanda sinemada izleyebileceğiniz güzel korku filmidir Vahşet Gecesi – Bound to Vengeance

  • insanların karekter yapıları adeta metaryelleştirilmiş görüntüler aslında göze hiç te hoş gelmiyor.

  • Hem komedi birde içinde romantik barındıran film istiyorsanız izlemek için fırsatı kaçırmadan “Café Society” filmini izlemenizi tavsiye ederim. Yok başka filmleri seviyorsanız korku dalındaki filmi izleyin.

  • Bir sinema sever olarak buradaki hemen hemen filmlerin hepsi güzel. zamanımız oldukça izleyin. Hafta sonları özellikle daha çok zamanınız olur.

  • Suicide Squad’a eleştirmenler kötü yorum yapmış, henüz izleme fırsatım olmadı fakat eleştirmenlerin %99u marvel fanı olduğundan yorumlar bu şekilde yapılmıştır diye düşünüyorum.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.