Vizyona Giren Filmler

Vizyona Giren Filmler – 19 Ağustos 2016

Yazar Eren Can

Bu hafta vizyondaki filmler listesini sizler için hazırladık. 19 Ağustos 2016’da vizyona 5 yeni film giriyor. İşte vizyona giren filmler!

Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV – Kingsglaive: Final Fantasy XV
Yapımı :
2016 – Japonya , ABD

Yüce Adalet – The Whole Truth
Tür :
Dram , Gerilim

Viral
Tür :
Bilim Kurgu , Dram , Korku

Bol Şans
Tür :
Dram , Romantik

Barbie: Uzay Macerası – Barbie: Starlight Adventure
Tür :
Animasyon

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

9 Yorum

  • İçlerinden en iyisi Yüce Adalet filmi gibi duruyor, daha önce izlediğim Yargıç filmini beğendiğim ve benzer konularda oldukları için muhtemelen ilk izleyeceğim film bu olur, diğer yandan Viral ve Kralın Kılıcı filmleri de izlemeye değer gibi duruyor

  • Yıllar boyu Final Fantasy oyunun bir fanatiği olarak filmin nasıl olacağını merak ediyorum. Kesin oalrak izleyeeğimi düşünüyorum.

  • Bu hafta neredeyse tahammül edebilecek düzeyde bile bir film göremedim. Sanırım bu hafta dizilerden devam edeceğim.

  • 19 ağustos günü vizyona tabir caiz ise manyak filmler girmiş. içlerinde en ilgimi çeken “Kralın Kılıcı: Final Fantasy XV – Kingsglaive: Final Fantasy XV” filmi oldu japon ve amerikan filmlerini çok severim.

  • Viral bildiğim kadarıyla virüslerle ilgili bir korku gerilim türünde bir filmdir. Tam olarak araştırma yapmadım ama bildiğim kadarıyla oldukça iyi olduğu söylenmektedir.

  • Çocuklar ve orta yaştaki insanlar için uzay maceası animasyon filmi güzel gidecektir. Bizler için ise viral filmi ve diğer filmler uygundur. AMa viral filmi izlenmeli bence.

  • film sevenlerin en beğeneceği özellikle korku film sevenlerin viral filmini kaçırmaması gerekir. Çok çok iyi demeyeyim ama gayet iyi bir film. Canınız sıkılmaz ve zamanınız boşa gitmez.

  • Valla bu sene beklediğim filmlerin çoğu çıktı ve izledim. Bundan sonra çıkmasını beklediğim 1-2 film kaldı. Onlar da çıkana kadar eski filmleri izleyeceğim gibi görünüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.