Vizyona Giren Filmler

Vizyona Giren Filmler – 29 Temmuz 2016

Yazar Eren Can

Bu hafta vizyondaki filmler listesini sizler için hazırladık. 29 Temmuz 2016’da vizyona 5 yeni film giriyor. İşte vizyona giren filmler!

Hayalet Avcıları / Ghostbusters
Tür
: Bilim Kurgu , Aksiyon , Komedi

Jason Bourne
Tür :
Aksiyon , Casusluk , Gerilim , Macera , Suç

Eyvah Annem Dağıttı / !Bad Moms
Tür :
Komedi

Şeytanın Oyuncakları / Worry Dolls
Tür :
Korku

Prensim / Mon Roi
Tür :
Dram , Romantik

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

11 Yorum

  • Bugün güne iyi başladık sayılır ve hafta sonu izleyebileceğimiz sinema filmleri vizyona girmiş. Ben şu Şeytanın Oyuncakları / Worry Dolls filmi izleyeceğim

  • Hayalet Avcıları / Ghostbusters sinema filminde bir çok kişi oynadığını görüyoruz. Ve önceki sinema filmlerinde çok iyi rol sergilemişlerdir. Hem bilim kurgu hem aksiyon hemde komedi olması çok güzel.

  • Bu hafta harika filmler var. çocukluk yıllarımın film seri hayalet avcıları ve tüm serilerini izlediğim matt damon lı jason bourne

  • Hayalet Avcıları filmini çocukken izlemiştim. Günümüz teknolojisiyle tekrar çekilmiş anlaşılan. İzlemek lazım.

  • Hayalet Avcıları / Ghostbusters sinema filmi geçen günlerde vizyona girdi. Benim favorim bilim kurgu ve diğer türleri ile çok ilgi çekici ve çok iyi tavsiye ediyorum

  • Vizyona girmiş burada yer alan filmlerin hepsi iyi. İstediğinizi hatta tümünü de izleyebilirsiniz. Ama sinema izlemeniz tavsiye edilir.

  • Geçmişi olmayan adam, medusa darbesi, son ultimatom ve yeni bir jason bourne filmi. diğerlerini izledim, bunu kesinlikle kaçırmam.

  • sinema ayrı bir zevktir. Filmlerden iyi anlamak lazım. Ama her insan iyi filmden anlamıyor. Genelde basit filmleri iyi olarak görüyor ama listede kötü film yok gibi.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.