Vizyona Giren Filmler

Vizyona Giren Filmler – 5 Ağustos 2016

Yazar Eren Can

Bu hafta vizyondaki filmler listesini sizler için hazırladık. 5 Ağustos 2016’da vizyona 7 yeni film giriyor. İşte vizyona giren filmler!

[box style=”doc”] Hayran Fan
Tür :
Dram , Gerilim [/box]

[box style=”doc”] Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı The Secret Life of Pets
Tür :
Animasyon , Aile , Komedi[/box]

[box style=”doc”]Kabustan Gelen Before I Wake
Tür :
Dram , Fantastik , Gerilim , Korku [/box]

[box style=”doc”]Karanlık Sular The Shallows
Tür :
Dram [/box]

[box style=”doc”] Neon Şeytan The Neon
Tür :
Gerilim , Korku [/box]

[box style=”doc”] Kurtarıcı Extraction
Tür :
Gerilim[/box]

[box style=”doc”] Emanet
Tür :
Aksiyon , Polisiye [/box]

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

10 Yorum

  • Gerilim ve korku türünü barındıran güzel filmlerden bir tanesi “Neon Şeytan The Neon” sinema filmi ile güzel bir hafta sonu geçirebilirsiniz. Zamanınız varsa ayrıın

  • slogan güzel emaneti kaybedersen kıyametin yakın iyi bir slogan ve film zaten çok ustaca yönetilmiş tavsiye ettiğim insanlara güzel sinema filmidir.

  • Karanlık sular, denizde geçen bir film ise kesinlikle izleyeceğim. Şuan fragmanda bir sorun var açamadım ama youtube’dan bakacağım.

  • bu yaşıma rağmen çizgi film, animasyon tarzında filmler izlerim burada beğendiğim ise Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı The Secret Life of Pets filmidir.

  • Kurtarıcı Extraction bu filmi fazlasıyla merak ediyorum, bana taşıyıcıyı anımsatıyor ama inşallah onun senaryosu üzerinden oynanmamıştır.

  • Sinema filmlerini yakından takip ederim bundan öncesinde en eski filmleri izlerdim. IMDb puanına göre, artık yeni çıkan filmleri izleyen biriyim.

  • her dönemde farlı bir kurtarıcı senorysı izleme sansı bulabiliyoruz buna bir yenisi daha eklenmiş baştan sona seyretmeden yorum yapmakta zor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.