Genel

Vodafone Yılbaşı’nda Porsche Cayman Kazandıracak

Yazar Eren Can

Vodafone’un yeni yıl çekilişinde, bir kişi 2015 model Porsche Cayman kazanma şansını yakalayacak.

Vodafone, 21 milyon aboneyi aşan Vodafone ailesine yeni katılanlar ve mevcut bireysel abonelerine yılbaşı sürprizi olarak son model otomobil çekilişi fırsatı sunuyor. Tüm bireysel Vodafone’luların katılabileceği çekilişle bir şanslı Vodafone’lu, 2015 model Porsche Cayman otomobil kazanacak. Faturalı ve faturasız tüm bireysel Vodafone aboneleri, 1 Aralık 2014 – 31 Ocak 2015 tarihleri arasındaki toplam faturalarının veya TL harcamalarının her 15 TL’si için hiçbir işlem yapmaksızın otomatik olarak 1 çekiliş hakkı kazanacaklar.

Vodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan Yardımcısı Ender Buruk, şunları söyledi:

“Dijital Dönüşüm Hareketimizde başarılı bir yılı geride bırakırken, 2015’e 21 milyonu aşan Vodafone abone ailesiyle birlikte adım atacak olmanın mutluluğu içindeyiz. Vodafone Türkiye olarak 2015’te de daha iyi bir gelecek için iletişim teknolojileriyle herkese ilham vermeyi sürdüreceğiz. Vodafone’un yeni yıl sürprizi olarak operatörünü değiştirmek isteyen tüm mobil iletişim abonelerini Vodafone’un 21 milyonu aşan mutlu ailesinin bir parçası olmaya davet ediyoruz. Yeni yıla özel 2015 tarifelerimizle uçtan uca iletişim ihtiyaçlarını avantajlı tekliflerle karşılarken, onlara akıllı cihaz fırsatları ve yılbaşı otomobil çekilişimize katılım fırsatı sunmanın mutluluğunu yaşıyoruz.”

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.