Oyun

Watch Dogs 2 Oynanış Videosu Yayınlandı

Yazar Eren Can

Ubisoft’un en iyi oyunlarından açık dünya temalı hacker oyunu Watch Dogs’un ikinci yapımı resmen duyuruldu.

İlk yapımda Chicago’da yer alan oyun bu sefer San Fransisco’da geçecek. İlk oyundaki hatalar ve oyunculardan gelen bildirimler göz önüne alınarak geliştirilen yeni oyun fazlasıyla gerçekçi göründüğünü söylemeden geçmemek gerek.

Watch Dogs 2‘de Marcus Halloway isimli yeni ana karakteri yöneteceğiz. Marcus HollowayDedSec isimli bir hack örgütü üyesidir. Aynı zamanda tarihin bilinen en büyük hackerı olan Marcus’un gösterildiği videoda 3D yazıcılar ve dronelar da bulunuyor.

Oyun San Francisco Bay Area bölgesinde oldukça büyük bir harita üzerinde geçecek. Şehrin tüm elektronik altyapısı olarak tanımlanan ctOS sisteminin güncellenmiş versiyonu olan ctOS 2.0 sistemini çökertmek oyundaki ana görevimiz olacak.

Ubisoft; Standart ve Deluxeversiyonlarını ön satışta 60 Euro / 180TL olarak, Gold versiyonunu ise 90 Euro / 270TL fiyatla satışa çıkardı. Watch Dogs 2, 15 Kasım‘da tüm dünyada PlayStation 4, Xbox One ve PC platformları için satışa sunulacak.

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

1 Yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.