Tanıtım

Webtekno.com: Neden Bizden Okumuyorsun Canısı?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Akıllı telefon, tablet, akıllı saat gibi teknolojik oyuncaklara meraklı okurları, oyun fanatiklerini, yazılımcıları, Apple meraklılarını ya da sektörle ilgili kişileri ilgilendiren onlarca taze haber ve inceleme yazısına ulaşılabilen webtekno.com teknolojinin ayrı alanlarına ilgili tüm okurları doyuracak kapasitede bir haber kaynağı. Teknoloji, mobil, internet, oyun haberleri ve incelemeleri portalı webtekno.com, Chrome ve Yandex tarayıcılarla uyumlu eklentisi ve sosyal medya hesapları sayesinde okuyucularını hiçbir yerde yalnız bırakmıyor, teknoloji dünyasındaki en taze haberleri anında ulaştırıyor. Webtekno’yu Facebook, Twitter, Google+, Youtube ve İzlesene.com sosyal medya hesaplarından da takip etmek mümkün.

Webtekno.com
Webtekno.com

Webtekno.com’da en güncel haberler, oyun incelemeleri, son çıkan cihazlarla ilgili yorum ve haberler tek tıkla elinizin altında. Oyun fanatikleri için en taze inceleme ve haberler, teknolojik oyuncak meraklıları için en güncel yorumlar ve sektörün içinden okurlar için en can alıcı gelişmeler webtekno.com’da videolar ve galeri haberlerle desteklenerek sunuluyor. Böylece bir yazılım ya da cihaz satın almadan önce sitedeki cihaz karşılaştırmaları ve incelemeleri ile kapsamlı fikir edinmek mümkün olabiliyor. Oyun incelemeleri de hem oyun satın alacaklara hem de oynadığı oyunda ilerlemek isteyenlere rehberlik ediyor.

Teknoloji dünyasının lider firmalarıyla ilgili en son haberler de yine webtekno.com’da okunabiliyor. Apple, Samsung, LG, Sony gibi markalarla ilgili en son gelişmeler, çıkartacakları en son cihazlar, yazılım güncellemeleriyle ilgili haberler sitenin başarılı etiket sistemi sayesinde kolayca bulunuyor. Sony’nin yeni su geçirmeyen telefon modeli ya da Iphone 6’nın son görüntülerini merak ediyorsanız webtekno.com’da tek tıkla ulaşabilirsiniz. Eğer bir Apple kullanıcısı ve meraklısı iseniz, OS X Yosemite’nin son durumunu webtekno.com’dan takip edebilir, beta sürümden görsellere ulaşabilir, Ipad’in evrimi ile ilgili bir yazının tadını çıkarabilir ya da Iphone 6 ile son gelişmeleri okuyabilirsiniz.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.