Dizi

Westworld 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Tüm dünyada en çok konuşulan dizi haline gelen Westworld takipçi sayısını arttırmaya devam ediyor. Westworld 2. sezon ne zaman başlıyor?

4 Aralık 2016 itibariyle 1. sezonun finalini yapan Westworld, 9,2 IMDB puanına sahip.

Westworld Dizi Konusu

Westworld dizisi, özellikle yapay zekânın doğmasıyla birlikte günahın nasıl olacağı konusundaki merak sonucunda ortaya çıkmıştır. Yani, yapımda teknolojik gelişmelerin nereye varabileceği ve bu gelişimin olumsuz etkilerinin nasıl olacağı üzerinde durulmuştur. Dizi, Westworld ismindeki eğlence parkını merkezine alıyor. Gelecek yıllarda geçen Westworld’da, özellikle paralı müşterilerin sıklıkla tercih ettiği Westworld Park’ta olayların çığırından çıkması ile ortaya çıkan macera aktarılıyor. Önemli ziyaretçilerin katılabildikleri oyunlarla dolu bu parkta Vahşi Batı teması sunan kısımda bir sorun yaşanıyor. Bu sorunla birlikte peşlerinde keskin nişancı olan zengin insanlar eğlenmeyi unutarak sadece hayatta kalmaya çalışıyorlar. Yapay zekânın kontrolden çıkacağı zaman neler yaşanabileceği oldukça etkileyici bir şekilde işleniyor.

Westworld 2. Sezon Ne Zaman Başlıyor?

Westworld 2. sezon onayını aldı ama henüz bir tarih verilmedi. Söylenenlere göre dizi 2018’de devam edecek.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

2 Comments

  1. westworld, person of interest ten sonra izlediğim en iyi yapay zeka konulu dizi birinci sezon harikaydı ve tamda merak uyandıracak bir noktada bitirdiler westworld ikinci sezon için sabırsızlanıyorum.

  2. Ağzımıza bir parmak bal çalıp koca bir sene bekletecekler insanı. Biz de olsa ilk sezon 30 bölüm, her bölüm 2,5 saatten saçma sapan bakışmalarla dolu dizi olurdu.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.