Wild Card 2015 Full HD İzleyin

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Son zamanlarda özellikle aksiyon ve macera dalında oldukça başarılı eserler ortaya çıkıyor. Bu eserlerden biriside kuşkusuz Wild Card 2015’tir. Film pek çok açıdan beklentileri karşılamak ile birlikte izleyicisini ekrana kilitleyebilmektedir. Wild Cart 2015 izleyicileri bu filmi seyrederken oldukça keyifli vakit geçirebilecektir.

Filmde Nick Wild eski bir kumarbazdır ve birçok olaydan sabıkası vardır. Fakat o artık tüm bu kötü işleri geride bırakıp, normal bir hayata başlar. Özel güvenlik görevlisi olarak başladığı işte normal bir hayata sahiptir. Fakat ne olursa olsun silah kullanmayacaktır. Her ne kadar böyle bir söz vermiş olsa da bir gün arkadaşı çok feci bir şekilde dayak yer ve onu kurtarmak için bu sözünden vazgeçmesi gerekir. Wild Card 2015 Full HD izlerken filmden çok daha fazla keyif alacaksınız.

Sitemizde Wild Card 2015 Türkçe Dublaj izleme imkânı da vardır. Dolayısı ile filmin her sahnesini tam anlamıyla anlayabilir ve filmden çok daha fazla keyif alabilirsiniz. Bu anlamda sitemizi takip etmeniz yararınıza olacaktır.

Yorum Yapın