Bültenler

Windows 10 Çıkış Tarihi Açıklandı

Pinterest LinkedIn Tumblr

Microsoft, Windows 10’un 29 Temmuz itibarıyla kullanıcılara sunulacağını bildirdi.

Windows 10, 190 ülke ve 111 farklı dil seçeneği ile satışa sunulacak. Windows 10 güncellemesini lisanslı Windows 7, 8 ve 8.1’e sahip olan kullanıcılar ücretsiz olarak yükleyebilecek.

windows10-rezervasyon

Windows 7, Windows 8, Windows 8.1 kullanıcıları için Windows 10 ilk yıl ücretsiz olacak. Bunların dışında kalan kullanıcılar için Windows 10’un fiyatı henüz açıklanmadı.

9 Comments

  1. Bence sadeleştirelim derken Windows10’u çok kötüleştirdiler.Bekledikleri satışı yapamayacaklar.

  2. deneme sürümünü kullanmak istedim bazı sorunları vardı sağlıklı çalışmadı gercek sürümünü merak ediyorum.

  3. İlk yıl mı ücretsiz? Peki niye her yerde deneme sürümü değildir yazıyor. Çok saçma bunu öğrendiğim iyi oldu hayatta yükseltmeyeceğim 🙂

    • İlk yıl ücretsiz derken sadece ilk yıl ücretsiz güncelleme imkanı olacak anlamında. Yani bir kere yükseltince sürekli kullanabileceksiniz.

  4. Bence windows 7 den sonra kullanılmaz bi hal aldı basitleştirelim derken karma karışık bir sistem oldu çıktı.Bu tekel olmanın sebebidir diye düşünüyorum ben.

  5. alışılan bir windowstan sonra üst yazılıma geçmek zorluyor insanı kurmadan önce yorumlar ve kullanıma bakacam.

  6. tamam w7 kullanıyoruz diyelim w10 a geçtik 2. sene fiyatı açıklamadan bunun yapılması kötü olmuş uçuk bir fiyat olursa ne yapacaz :d

    • Şimdi ilk yıl Windows 10’a geçiş yaptığınızda ikinci yılda Microsoft ücret isteyemecek. İlk yıl Windows 10 için rezerve yapmayanlar ücret ödeyecek.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.