Tanıtım

Yanlış Tedavi Film İncelemesi

Yazar Eren Can

Korku filmlerinde bile artık çok daha özgün hikâyeler seçilmeye başlanmıştır. Yani insanların dikkatini çekecek konulara yer verilerek çok daha kaliteli bir sunum hazırlanmaktadır. Bu açıdan duruma baktığımızda Yanlış Tedavi izleyicilerine oldukça güzel bir seyir keyfi sunmaktadır ve tam olarak izleyicisine ekran başında korkuyu hissettirmektedir.

Bir doktor dünyayı kurtaracak bir deney yapar. Bu deney sonucunda da her hastalığın tedavisini mümkün kılacak bir ilaç üretir. Fakat bu ilaç aslında sanıldığının aksine çok kötü yan etkilere sahiptir ve bu yan etkileri ilk olarak doktorda gözükmeye başlayacaktır. Doktor giderek bir yaratığa dönüşürken kana susamışlığı artacaktır. Dolayısı ile korku dolu anlar başlayacaktır. Yanlış Tedavi Full HD izleyerek filmdeki gerilimi giderek arttırabilirsiniz.

Bu tarz korku filmlerini internetteki kaliteli online film izleme sitelerinden izlemeniz size çok katkı sağlayacaktır. Örneğin sitemizde Yanlış Tedavi Türkçe dublaj izleme imkânı bile yer almaktadır. Dolayısı ile seyir kalitesine sitemiz üzerinden ulaşarak çok daha fazla keyif alarak filminizi izlemeniz mümkündür.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız ( Oy Kullanmayı Unutmayın )
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.