Bültenler

Yellow Pages Türkiye’nin Lider Firma Rehberi

Pinterest LinkedIn Tumblr

Yellow Pages Türkiye, internet kullanıcılarına faydalı ve doğru bilgileri ulaştırmak amacıyla firma tanıtım platformunu oluşturmuştur. 19. yüzyılın sonlarında ABD’de doğan Yellow Pages markası, bugün hem basılı hem dijital ortamlardaki en büyük firma rehberlerinden biri olarak işine özenle devam ediyor.

Tüm dünyada Yext platformunu kullanan ve Türkiye’de faaliyet gösteren işletmeler, yayın bilgilerini Yellow Pages Türkiye’ye göndererek; YellowPages.com.tr üzerinden kendilerini tanıtabilme imkânına sahip olacaklar. YellowPages.com.tr Türkiye’nin en büyük online firma rehberidir. Veritabanına 630’dan fazla farklı kategori ve 850.000’den fazla firma yayınlanmaktadır. Yellow Pages firma rehberi, tüm büyük arama motorlarında endekslenmiştir. Yellow Pages, rehberde bulunan firmaları, Apple, Bing, Facebook, Foursquare, Google ve Yandex gibi platformlara ve bunların dijital haritalarına yerleştiriyor. Yellow Pages Türkiye’de kullanılan harita programlarından Apple, Bing, Google ve Yandex’in kendilerine göre kullanım avantajları ve dezavantajları olduğunu belirtiyor ve deneyimlerini hem firmalarla hem de kullanıcılarla paylaşıyor.

yellow-pages

Yellow Pages Türkiye, firmalara yerel arama, dijital haritalar, KOBİ’lere özel mobil uyumlu (responsive) web siteleri ve mobil siteler, bayi ve franchise web siteleri, online yayıncılık ve reklam, manuel coğrafi koordinat belirleme gibi alanlarda hizme

Dijital çağda her şirketin olmazsa olmazı! Şirketinizi erişebilir kılmak için bu hizmetten yararlanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum inanın farkı göreceksiniz. Yellow Pages çalışanları sizlere her konuda yardımcı olacaktır ve şirketiniz için çözüm odaklı çalışma gerçekleştirecektir. Sizde firmanızı eklemek için tıklayın. İnternet kullanıcı sayısının her an arttığını göz önüne alırsak verilen hizmetin önemini fark edebiliriz. Sarı sayfalar Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermeye devam ediyor.

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.