Genel

Yeni Hobiler ile Örgüler Öğrenin

Pinterest LinkedIn Tumblr

Yeni hobiler sitesinde bulunan örgüler ile sizlerde örgü yapmayı öğrenebilirsiniz.

Boş vakitlerinizi değerlendirmek istiyorsanız siz de örgü işi ile uğraşabilirsiniz. Yapmış olduğunuz örgüler ile çok güzel kışlık kıyafetler elde edebilirsiniz. Bunun yanında örgüleri satarak para kazanabilirsiniz. Bir çok ev kadını örgü işi ile uğraşıyor. Sizinde boş vaktiniz çoksa örgü öğrenip birbirinden güzel el işleri yapmaya ne dersiniz?

Capraz-Orgu-Teknigi

Örgü ile neler yapılabilir derseniz onları tek tek sıralayalım. Örgü işi ile; lif, hırka, patik, yelek, kazak, eldiven, bere, örgü çorap, şal, fular gibi bir çok ürünü yapabilirsiniz. Daha sayamadığımız bir çok el işleri tığ işi, şiş işi ve iğne oyası ile yapılabilmektedir. Sizlerde yeni hobiler sitesinde bulunan anlatımlı örgüler kategorisinde bulunan örgüleri inceleyerek örgü yapmayı öğrenebilirsiniz.

12-Adet-Anlatimli-Lif-Modelleri

Lif modelleri ile örgü lifler yapma zamanı

Örgü işine ilk önce lif yapmayla başlayabilirsiniz. Yeni hobiler lif örnekleri kategorisini incelerseniz yüzlerce lif modelleri ve bir çok lif modelinin yapılışı anlatılmaktadır. Sürekli yeni lif modelleri eklendiğinden dolayı hiç bir yerde bulunmayan lif modellerini bulabilirsiniz.

Tığ-İşi-Örgü-Bayan-Patikleri

Patik modelleri ile yeni patikler yapın

El işi ile yapılan patikler kış aylarında ayakları sıcacık tutuyor. Örgü patikler ile kış aylarında hasta olmamanız için örgü patikleri tercih edebilirsiniz. Yenihobiler.com sitesinde bulunan patik modelleri kategorisini incelerseniz içerisindeki birbirinden güzel patikleri inceleme fırsatı bulursunuz. Ayrıca bir çok patik yapılışı da yer alıyor.

Örgüyle ilgileniyorsanız mutlaka bu siteyi incelemelisiniz. Hobiler sitesinde bunların yanında dekorasyon, DIY, geri dönüşüm projeleri, resim çizme teknikleri, yemek tarifleri, evlilik, amigurumi ve nasıl yapılır kategorileri de bulunuyor.

 

Kamu Yönetimi alanında yüksek lisans eğitimine devam etmekte ve ilgi duyduğu konularda içerik üretmektedir.

1 Comment

  1. Cocukken hepimizin elinde bir sis orgu ogrenirdik simdi nerde o gunler

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.