Genel

Yeni Keşfettiğim Bilgi Deposu

Yazar Eren Can

Yeni açacağım wordpress tabanlı sitem için ücretsiz wordpress temaları arıyorum. Google’dan aratarak güzel bir yazıya denk geldim. 4 tane kaliteli tema paylaşılmış cidden ücretli sürümlerden farkı yok hem tasarım anlamında hem de hız ve SEO ayarları bakımından.  İşte temanın isimlerini yazıyorum arkadaşlar. ColorMag, isleMag, vMAG ve SuperMag. Sizde teknoloji haberleri, magazin türünde tema arıyorsanız söylediğim ücretsiz wordpress temalarına bir bakın derim.Ayrıca temaları bulduğum sitenin içeriklerini de beğendim ve site içerisinde gezinmeye başladım. Her telden bilgiler sloganı ile 2015 yılında kurulmuş. Cidden A’dan Z’ye içerikler paylaşılmış. Bu tür bilgi deposu siteleri kaçırmam hemen kullandığım Chrome tarayıcısından yer imlerime ekledim.

Baktım her türlü konu var benim ilgimi çeken sevdiğim kategorilere bakmaya karar verdim. Bir kere ben anlamlı sözler paylaşmayı çok severim sosyal medya profillerimden özellikle Twitter’ı aktif olarak kullanıyorum. Aradığımı kolayca buldum iki, üç tane de güzel sözleri kaydettim uygun bir zamanda paylaşacağım takipçilerimle. Hatta bir tanesi buradan paylaşayım belki sizde beğenir paylaşabilirsiniz.

Aya bakarsanız Allah’ın güzelliğini görürsünüz.Güneşe bakarsanız Allah’ın gücünü görürsünüz.Aynaya bakarsanız da Allah’ın en iyi yarattığını görürsünüz.Bu yüzden kendinize inanın.

Bu güzel anlamlı sözü de ekledim sizler için. Evet en son sevdiğim kategorilere baktığımı söylüyordum anlamlı sözlerden sonra hemen webmaster kategorisine giriş yaptım ardından bir alt kategorisi olan sitene kod ekle içeriklerine girdim. Adblock engelleme yazısını gördüğüm gibi okumaya başladım malum sitemizde reklamlar var bunların gözükmesini ve tıklanmasını isterim sonuçta bu şekilde para kazanmaya çalışıyoruz. Böyle bir özelliği kullanırsam da siteme girmemezlik yapmayın arkadaşlar 🙂

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

1 Yorum

  • Sayenizde bu değerli siteleri biz de keşfetmiş olduk. Önerilerinizi takip ediyorum, başarılı çalışmalar…

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.