Promotion

Yeni Protherm Servisi

Pinterest LinkedIn Tumblr

Kış aylarının vazgeçilmezi olan kombiler, konutunuzun veya iş yerinizin ısıtma ve sıcak su gereksimini karşılayan bir cihazdır. Birçok kişi piyasadaki en iyi kombiyi araştırmakta, yorumlara göre bir marka tercih etmekte. Piyasadaki en iyi kombi konutunuzun ya da iş yerinizin durumuna göre seçtiğiniz doğru model ve markadır. Evet marka ve model önemli olabilir ama sizin için en önemlisi konutunuza uygun bir kombi modeli seçmenizdir.

Kombiler kullanıcısına bireysel ısınma özgürlüğü sağlamakla beraber kullandığınız kadar ücret edersiniz. Ayrıca sıcak su kullanım esnasında suyu konforlu ve kesintisiz kullanmanızı sağlar. Sıcak su kullanımı için ayrı bir cihaz kullanmanıza ve ücret ödemenizde gerek kalmaz.

Özellikle bacalı kombilerde baca çekmemesine ya da atık gazın atılamayarak geri gelmesine, bunun yanı sıra aşırı ısınma durumlarında, alevin sönmesine, donmalara ya da gaz kaçağına karşı gereken önlemler üretim sırasında alınmıştır. TSE standartlarının önerdiği yapılmasını zorunlu tuttuğu her tür önlem alındığı için kombilerin güvenli olduğunu söyleyebiliriz.

Sizlere tasarruf odaklı Protherm kombileri tavsiye ederim. Protherm en tasarruflu kombilerin başında gelir. %95 kapasite ile çalışmaktadır. Yeni Protherm modelleri fan devirli yapılmıştır bu sayede içerideki ısı kazancı sürekli yüksek devirde dönen fanlar dışarı atılmaz. Hem uygun olsun hem de yoğuşmalı kombi olsun diyorsanız Protherm kombilerini tavsiye ederim. Hatta direk sizlere bir model söylemek istiyorum. Protherm Lynx kombi, yeni bir modeldir ayrıca mikro işlemci anakart ile yepyeni bir teknolojiyi barındırıyor.

Artık hemen her evde kombi bulunması, zaman içerisinde servis ve destek ihtiyacını da ciddi anlamda arttırıyor. Kombiniz arızalandığı zaman arıza ışığı yanar ve çalışmadan beklemeye geçer. Bu durumda kombiyi aldığınız yeri arayarak servis çağırmanızı öneririm.

Write A Comment

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.