Sosyal Ağ Teknoloji-İnternet

Yenilenen Foursquare Sizlerle!

Yazar Eren Can

Yenilenen Foursquare yepyeni özellikleriyle bu günden itibaren indirilebilir durumda.

new-foursquare

Beğendiklerinizi öğrenen ve sizi sevdiğiniz yerlere yönlendiren yepyeni bir Foursquare sizler için hazır.

Foursquare Blog

Yiyecek, içecek ve alışveriş yapacak bir mekan ararken hepimizin aynı tavsiyeleri almasına artık gerek kalmadı. Hepimizin beğenileri birbirinden farklı, öyleyse neden aynı tavsiyeleri görelim ki? Bugün itibariyle piyasaya sürülen yepyeni Foursquare nelerden hoşlandığınızı öğreniyor ve sizi sevdiğiniz yerlere yönlendiriyor.

Telefonlarımız bizleri tanımalı ve dünyayı keşfetmemize yardım etmeli – zevklerimizi, sosyal bağlantılarımızı ve tercihlerimizi öğrenerek. Örneğin, eski kitaplardan hoşlanıyorsanız, size yakınınızda bir sahaf olduğunu bildirmeli. Ya da yeni bir şehirdeyseniz, arkadaşınız Müge’nin kent merkezinde keşfettiği gizli saklı restoranı göstermeli. Dahası, canınız baharatlı bir yemek istiyorsa, size yemeğe oturduğunuz zaman ne sipariş edebileceğinizi tavsiye edebilmeli.

Yeni Foursquare’i bu vizyonu gerçekleştirmek için yarattık. Dünya şaşırtıcı deneyimlerle dolu harika bir yer ve telefonlarımız bu deneyimlere rehberlik etsin istedik. Yeni uygulamayı bugün piyasaya sunuyoruz ve herkesin denemesi için sabırsızlanıyoruz.
Yeni Foursquare sizi uzun, rastgele eleştirileri okumaktan ve bu insanların sizinle aynı beğenilere sahip olup olmadıklarını düşünmekten kurtarıyor. Foursquare ile kendi beğenilerinize, hoşlandığınız mekanlara ve güvendiğiniz arkadaşlarınızın ve uzmanların tavsiyelerine göre yeni mekanlar keşfedebileceksiniz.

Foursquare’in beş yıldır topladığı 6 milyar check-in, 55 milyon tavsiye, 65 milyon mekan, yüz milyonlarca fotoğraf ve milyarlarca sosyal bağlantı ile bu vizyonu gerçekleştirdik. Yeni uygulamımızı sizinle paylaşmaktan gurur duyuyoruz. Yeni Foursquare’i hemen indirebilir ve yeni mekanlar keşfetmeye başlayabilirsiniz.

Yenilenen Foursquare’i buradan indirebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Eren Can

Kamu Yönetimi bölümü mezunu olan yazar: teknoloji, sinema ve ekonomi alanlarına yakın olması hasebiyle daha çok bu kategorilerde içerik eklemeyi sürdürüyor.

5 Yorum

Yorum Yap

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.