Yenilmezler 2 Ultron Çağı

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Son yıllarda en çok kazanan oyuncuların ( Robert Downey Jr, Scarlett Johansson ve Chris Hemsworth ) bir araya geldiği, 2500 milyon dolarlık bir bütçe ayrılan ve çekimlerinin Güney Kore, Güney Afrika, İtalya ve İngiltere de devam ettiği  ‘’ Yenilmezler 2 Ultron Çağı ‘’ üç boyutlu olarak karşımıza çıkacak.

Yenilmezler 2 Ultron Çağı izlemek için sitemizi ziyaret edin.

Yenilmezler 2 Ultron Çağı filminin senaryo yazarlığını ve yönetmenliğini daha önce ki filmde de olduğu gibi yine aynı görevi üstlenen Joss Whedon yapmaktadır. Daha önce Oyuncak Hikayesi senaryosu ile Oscar ödülünü kazanan Whedon, filmin yeni versiyonunda da senaristlik yapmaktadır. Bununla birlikte büyük bir merak ile beklenen Yenilmezler 2 Ultron Çağı, gişeleri uzun süre meşgul edicek gibi duruyor. Bir grup süper kahraman, Iron Man önderliğinde barışı koruma programı gerçekleştirmektedirler. Ancak kötü kalpli Ultron’un ortaya çıkması ile işler iyice çığırından çıkar. Ultron eline geçirdiği hain planlar ile bu barış koruma programını ve daha birçok şeyi bozmaya başlamaktadır. İşlerin kötüye gittiğini anlayan süper kahramanlar da güç birliği yaparak bu hain planı başlarından atmaya çalışmaktadırlar. Onu durdurmak için birçok yol deneyen kahramanlar bakalım hedeflerine ulaşabilecekler mi ? Bu mücadele sonrasında tüm dünyaya yayılan büyük bir savaş başlamaktadır. Büyük merak ile beklenen ve önce ki versiyonu ile tüm dikkatleri üzerine çeken Yenilmezler, çıkacak olan yeni hikayesi, film için ayrılan yüksek miktarlar, yönetmeni ve senaristinin daha önceki başarıları, usta ve işlerini hakkı ile yapan oyuncu kadrosu ile gerçekten muhteşem bir film olacağını bizlere şimdiden hissettirmektedir.

Yenilmezler 2 Ultron Çağı türkçe dublaj izlemek için de sitemize eklenecektir. Sizin yapmanız gereken arkanıza yaslanıp filmin keyfini yaşamak. Yanınızda kuruyemiş hazır bulunsun çünki filmi kesip sürekli mutfağa gitmek zorunda kalmazsınız.

Bir çok kişi filmleri part part izlemek istemez. Tek seferde filmi bitirmek ister.  Yenilmezler 2 Ultron Çağı full izlemeniz için sitemize full olarak ve full hd olarak da eklenmiştir. Herkese hoş seyirler.

Yorum Yapın