Yurt Dışı Arama Motoru Ödüllerine Türkiye’den Bir Jüri: Yiğit Konur

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız (Oy Kullanılmamış)
Loading...

Yiğit Konur, Türkiye’de SEO (arama motoru optimizasyonu), yani arama motorlarında firmaların yerlerinin belirlenmesi anlamında en başarılı işleri üreten ZEO firmasının kurucusu konumunda.

Ülkemizde SEO çalışmalarının değerinin ve öneminin tanıtılmasında ve bu sektörün gelişmesinde çok büyük payı olan Konur’un dünya çapında da hatırı sayılır bir yeri var. Almanya Berlin ve Amerika Las Vegas’ta düzenlenen arama motoru ödüllerinde jüri olarak görev yapan Yiğit Konur, sadece Türkiye’de değil, Dünyada da SEO’nun geleceğini şekillendirici görevler alıyor. Konur’un jüri olarak aldığı görevlerin yanı sıra pek çok yurt dışı etkinliğinde konuşmacı olduğunu da ekleyelim. Tabi yurt dışında edindiği tecrübeleriyle, ülkemizde önemli inovatif atılımları yapmaya da devam ediyor. ZEO bu yıl 4. kez Dijitalzone etkinliğini düzenliyor ve Yiğit Konur konferansın açılış konuşmasını yapacak.

Dijitalzone’16 Dijital Pazarlama Konferansı

Dijital pazarlamanın her geçen gün klasik pazarlama yöntemlerinin yerini aldığı bu teknolojik dünya içerisinde, dijital pazarlama konferansları ile bilginin paylaşılması ve geleceğin getirilerinin öngörülmesi önemli adımlar olarak karşımıza çıkıyor.

Bu etkinlikte MOZ’dan Rand Fishkin, SEER Interactive’den Wil Reynolds, Google’dan Gary Illyes ile birlikte dünyanın hemen hemen her yerinden dijital pazarlama uzmanları konuşmalar yapacak. ZEO’nun iki günlük bu uluslararası etkinliğinde ülkemizin önemli girişimcilerinden n11.com’dan Uğur Kesici, Hepsiburada.com’dan Okan Kortan ve tabi ki ZEO’dan Yiğit Konur ve Mehmet Aktuğ gibi dijital pazarlama dünyasının önemli isimleri de konuşmalar yapacaklar.

21 – 22 Ekim’de SEO Alanında Önemli Konulara Değinilecek

ZEO.org web adresinden etkinliğin tüm detaylarına rahatlıkla ulaşabilirsiniz. Şişli Radison Blue Hotel’de 21 – 22 Ekim tarihlerinde düzenlenecek olan etkinliğin gelecekte ülkemizde de benzer konferansların düzenlenmesi bakımından öncü olmaya devam edeceği düşünülüyor. SEO’nun ve arama motorlarının devlerini bir araya getiren etkinlik, konu ile ilgilenenlerin yurt dışı etkinliklere katılma zorunluluğunu da giderecek diyebiliriz.

2 Yorum

  1. Hüsrev Eki 11, 2016 Reply
  2. memet Eki 11, 2016 Reply

Yorum Yapın